Bettiiyy

Regisztráció dátuma: 2019. április 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. április 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Silky Diamond Tusfürdő

Balea Silky Diamond Tusfürdő
2020. február 19.

Hogy ennek milyen finom illata van! Amikor megvettem, akkor is kellemesnek találtam, de csak a fürdőszobában esett le, hogy ez aztán karamell. Nyam-nyam-nyam. :)
Jól habzik, jól tisztít, nem szárít, nem irritál, ár-érték arányban nagyon megéri. Hozza a szokásos Balea tusfürdő minőséget.

Kosé Cosmeport Softymo Speedy Cleansing Oil

Kosé Cosmeport Softymo Speedy Cleansing Oil
2020. február 10.

Ez az első olajos lemosóm, így nincs összehasonlítási alapom.
Nem mindig használom, hiszen valamelyik fényvédőhöz nem kell olajos lemosó, de amikor kell használni, nagyon szeretem. A sminket is maradáktalanul leszedi, igaz, a szememet előtte mindig letisztítom micellás vízzel is. Kellemes elmasszírozni, és nem nyüstölöm az arcomat sem közben.
Kicsit folyékony, olyan pont kellemesen, és külön tetszik, hogy miután lemosom, nem hagy olajos érzetet. (Ez nem azt jelenti, hogy nincs szükség habzó vagy másfajta lemosóra.) Viszont nagyon tetszik, hogy a víz mindig picit, alig észrevehetően kékes-lilás-fehér, ahogy mosom le az arcomról.
Gyengéd, nem irritál (a szememet se), mintha lenne valamilyen illata, de nem vagyok benne teljesen biztos. Nem kell belőle sok, sokáig elég, nagyon pénztárcabarát már az ára miatt is.

Etude House Proof 10 Eye Primer

Etude House Proof 10 Eye Primer
2020. február 7.

Én is beállok a sorba, igaz, nekem ez az első primerem, de nem hiszem, hogy tovább fogok kísérletezni.
Aranyos az üvegcséje, nem kell belőle sok, úgyhogy sokáig elég lesz, ráadásul nagyon olcsó is.
Fogalmam sincs, milyen állagúnak kell lennie egy primernek, de könnyen kenhető, nekem az elején picit beleül felvitelnél a rejtett szemhéjamba, amikor egy picit hagyom "száradni", de kilapogatom, és tökéletes.
A színek szépek, élénkek rajta, és nagyon tartósak. Nekem több, mint 12 óra után sem moccant el a sminkem, olyan 14 órában már éppen csak kezdett megülni a szemhéjamnál egy csíkban, de ennyi.
Mivel nem nagyon sminkelek - vagyis most kóstoltam bele, de hétköznapokon nem igazán szoktam-, ezért nekem nem is kell ennél több, ráadásul nagyon ritka, hogy ilyen sokáig fent van rajtam egy smink. Úgyhogy nekem tökéletes. A vízállóságának nem tudom, mi a lényege, de micellás vízzel, olajos-, majd habzó lemosóval leszedem, és tökéletes.

1 ÖSSZETEVŐ