Bettiiyy

Regisztráció dátuma: 2019. április 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. április 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

dōTERRA Melaleuca Pure Essential Oil

dōTERRA Melaleuca Pure Essential Oil
2019. szeptember 23.

Már a sokadik üvegcsével használtuk el. Került már pattanásra, samponba, fertőzésre, gennyes sebre, furunkulusra, növényi kapszulabélbe beletéve és lenyelve, mindenre, és mindenhol remek segítség volt. Ha utazunk, mindig van nálam, cseppentek egyet a fehérneműhöz, és tuti, hogy semmilyen fertőzést nem kapok el sehol - ismerve a benzinkutas mosdók és egyéb közintézmények tisztaságát.
Az egyik kedvenc illóolajam, szeretem az illatát, nagyon jó minőségű. Ár- érték arányban nagyon jó, hiába először riasztó az ára, tényleg a legjobb minőség a piacon szerintem a Doterra.

Balea Cosy Thailand Tusfürdő

Balea Cosy Thailand Tusfürdő
2019. szeptember 20.

Amikor levettem a polcról odáig voltam az illatától, amikor kinyomtam a flakonból, odáig voltam az illatáért, amikor szétkentem a bőrömön, jaj, soha nem ért még ekkora csalódás Balea tusfürdőtől. Igazi olcsó, mű kókuszillata van, és egyáltalán nem hozza fürdés közben azt az illatot, ami a flakonból kijött. Szerencsére nem marad fenn fürdés után.
Amúgy aki szereti ezt az illatot, annak tetszeni fog. Belekötni nem tudok, nem irritál, jól habzik, jól tisztít, ár-érték arányban megéri.

Balea Sternfrucht & Melone Tusfürdő

Balea Sternfrucht & Melone Tusfürdő
2019. szeptember 19.

Kellemes az illata, jól tisztít, habzik. Nem irritál, és nekem nem szárítja a bőrömet. Ár- érték arányban megéri.

1 ÖSSZETEVŐ