bettina28

Regisztráció dátuma: 2016. december 15.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. december 15.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Cosmia Black Orchid Tusfürdő

Cosmia Black Orchid Tusfürdő
2020. augusztus 9.

Sajnos nekem nem jöttek be a márka tusfürdő. Nagyon folyósak számomra, illetve nem szeretem amikor egy tusi csikorgóan tiszta érzetet hagy maga után, ez pedig ezt teszi. Egyébként olcsó árkategóriás termék, szeretem, hogy átlátszó a flakonja és látom hogy pontosan mennyi van még benne. Az illata elmegy, de nem lett a kedvencem, és szerintem nem próbálkozok többet a márkával.

Olivolio Botanics Argan Oil Age Defence Arckrém

Olivolio Botanics Argan Oil Age Defence Arckrém
2020. július 25.

Egy görögországi nyaralás során próbálhattam ki a terméket. Az illata isteni finom, és a hatása is megfelelő volt. Viszonylag testesebb krém, vékonyan vittem fel mert az én bőröm nem annyira száraz és elég neki egy könnyebb formula is. Viszonylag sok hatóanyagot tartalmaz, viszont a lényegesebb összetevők nagyon hátul kullognak az INCI listán, néhányat pedig nem ártott volna kihagyni.. Alapvetően nem volt rossz, az ára kicsit borsos. Jelenleg nem venném újra mivel a bőröm nem igényli (még) az ilyen jellegű testes, nehéz arckrémeket, de ha ilyenre lenne szükségem szívesen használnám a későbbiekben.

Olivolio Botanics Cannabis Olajos 24 Órás Ultra Gazdag Arckrém

Olivolio Botanics Cannabis Olajos 24 Órás Ultra Gazdag Arckrém
2020. július 25.

A görögországi nyaraláson kaptam ebből egy mintát tavaly. Igazából minden bőrtípusra írja, viszont az enyém szerintem nem kedvelné hosszútávon. Elég vastag rétegben vittem fel, mert az utolsó nap este kaptam, a párom pedig totál ki volt akadva, hogy hazafelé nehogy gond legyen a cannabis tartalomért :D Ezért az egész mintát lényegében két felé osztva felkentem az arcomra, ne vesszen kárba semmi alapon. Egyébként is elég testes krém volt, de legalább 3-4 alkalomra elég lett volna. Így iszonyatosan tömény volt, alig tudta beszívni a bőröm. Egyébként száraz bőrűeknek jó lehet, kellemes illata volt és tápláló krém, viszont nekem az alapból zsírosabb bőrömre sok lenne mindennapi használatra.

2 ÖSSZETEVŐ