bettina28

Regisztráció dátuma: 2016. december 15.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. december 15.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Himalaya Herbals Revitalizáló Éjszakai Arckrém

Himalaya Herbals Revitalizáló Éjszakai Arckrém
2020. augusztus 24.

Annyira akartam hogy beváljon ez a krém! Isteni finom illata van, bár én ezt tudnám mellőzni egy arckrémből. Kellemes állaga van, gyorsan beszívódik és puha lesz tőle a bőr. Az INCI-je sajnos nagyon csúnya, és gondolom ebből kifolyólag sajnos a felvitelét követően égett, csípett az arcom és kivörösödött teljesen. Sajnos mostanában minden arckrémre és szérumra így reagál a bőröm, ez volt az utolsó tartalékban lévő krémem amit be tudtam venni. Egyébként KM boxból került hozzám, magamtól nem valószínű hogy megvettem volna.

Balea Med 2in1 Ultra Sensitive Arctisztító Tej

Balea Med 2in1 Ultra Sensitive Arctisztító Tej
2020. augusztus 21.

Mostanában sajnos szinte minden irritája az arcom, az utóbbi időben ez volt az egyetlen termék ami nem okozott égő érzést és rákvörös arcot. Kellemes állaga van, felfrissíti az arcot. Én nem sminkelek, csak szimpla arctisztításra használom, de arra szuper.

OMBIA Aqua-Complete Hyaluron Gel

OMBIA Aqua-Complete Hyaluron Gel
2020. augusztus 21.

Sajnos én is azt vettem észre, hogy a használata után pár percre égő, vörös lesz az arcom. Ha vékonyan viszem fel akkor nem annyira vészes, de ha normál mennyiséget vittem fel annyira égett hogy le kellett mosnom mert nem bírtam elviselni. Sajnos nem tudom hogy melyik összetevőjével lehet a gondom de mostanában minden arckrém és szérum amit próbálok ezt váltja ki. Nagy reményeket fűztem ehhez a termékhez, de sajnos úgy néz ki hogy át kell minősítsem a 6. kézkrém (kéz szérum?)-ra :D

2 ÖSSZETEVŐ