Best of Beauty 2019

bettina28

Regisztráció dátuma: 2016. december 15.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. december 15.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Palmolive Gourmet SPA Strawberry Smoothie Tusfürdő

Palmolive Gourmet SPA Strawberry Smoothie Tusfürdő
2018. november 7.

Szerintem nagyon finom illata van. Tubusba túl tömény, viszont használat közben isteni finom!! Használtam korábban a Palmolive Gourmet csokis és vaníliás változatát is többször, de szerintem ez az epres a legjobb illatú ezek közül. Ajándékba kaptam, de simán megvenném saját magam is, és picit sajnálom is hogy hamarosan elfogy. A textúrája nagyon tápláló, egyáltalán nem szárítja a bőröm, viszont viszonylag sok kell belőle.

Adidas Uefa Champions League Arena Edition

Adidas Uefa Champions League Arena Edition
2018. október 31.

A párom használja ezt a parfümöt. Illetve nem olyan régen kezdte el használni, de valahogy mégsem tetszik neki úgy ahogy a boltban. Szerintem viszont nagyon kellemes, érett férfias illat. Nagyon tetszik egyébként is, illetve rajta is. Sajnálom hogy nem jött be neki mégsem annyira. Szerinte nem is olyan tartós, viszont én egész sok idő után is érzem még rajta.

UP: Nincs két hete hogy használja, és mégis baromira tetszik neki, úgyhogy most spórol vele és inkább a Playboy parfümjeit fújogatja a hétköznapokban. Na ezen igazodjon el valaki :D

Yamuna Alkoholmentes Tonik

Yamuna Alkoholmentes Tonik
2018. október 31.

Az illata nekem nem annyira jön be, elmegy éppen de nem az a hűha illat, inkább gyógynövényes. A bőrömet valamennyire szárítja, utána húzódik ha az egész arcomat bekenem vele. Ha csak problémásabb területekre használom, akkor kevésbé érzem a húzódást. Leginkább akkor vittem fel, amikor problémásabb, pattanásosabb területek voltak az arcomon és szerintem segített abban, hogy minél hamarabb gyógyuljon, regenerálódjon a bőr. A legutóbb bekentem a páromnak is egy kisebb pattanásos területet az arcán, egyikőnknek sem csípte. Az alkohol bár benne van az INCI listában, de az én flakonomon ki van csillagozva, hogy csak a tartósítószer részeként szerepel a termékben. Nyilván ez sem a legjobb, de ha a pattanásos bőrünket egyáltalán nem csípte, az azért jelent valamit. Szerintem nem rossz termék, de a parfümöt én sem értem benne..

2 ÖSSZETEVŐ