BettinaPinter

Regisztráció dátuma: 2016. június 27.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. június 27.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Garnier SkinActive 3in1 Botanical Balm Soothing Moisturiser With Rose Water

Garnier SkinActive 3in1 Botanical Balm Soothing Moisturiser With Rose Water
2017. november 14.

Borzasztó érzékeny a bőröm,ez az első drogériás krém,amitől nem lettem allergiás.
Az illata kellemes, nem tolakodó. Ár- érték arányban remek, szinte egy bödön krémet kapok jobb áron,mint a sokkal kisebbek.
Éjjelre és nappalra is ezt használom, teszi a dolgát. Jól hidratál, nem lesz zsíros tőle az arcom és viszonylag hamar beszívódik. Szeretem ezt a krémet.

Burt's Bees LipBalm with Pomegranate Oil

Burt's Bees LipBalm with Pomegranate Oil
2017. november 14.

Végtelen csalódott vagyok. Bedőltem a jó marketingnek. Naturkozmetika meg természetes összetevők... Jól is hangzott.
Természetesen az összetevők nincsenek feltűntetve a csomagoláson, én hülye meg mivel natúrkozmetikumos üzletben vettem eszembe se jutott,hogy benzyl salicylate lehet benne.
2 nap alatt akkorára dagadt a szám,mintha feltöltettem volna. Ég és kiütéses az egész, körülötte meg ekcéma. Gyönyörűen nézek ki momdhatom.
Ennyit a természetes összetevőkről.

aussie 3 Minute Miracle Reconstructor Mélykondícionáló Balzsam

aussie 3 Minute Miracle Reconstructor Mélykondícionáló Balzsam
2017. október 16.

Több mint egy hónapja használom, nagy reményeket fűztem hozzá az itteni vélemények alapján, de sajnos csalódnom kellett.
Életem első hajpakolása,ami egyáltalán semmit nem használ, iszonyú száraz lesz a hajam tőle.
Göndör, vékonyszálú hajam van, könnyen gubancolódik. Rakhatok rá egy kilót is, amikor megszárad a hajam, olyan lesz mint egy szénakazal, fénytelen,száraz és durva tapintású.
Viszont nagyon jó illata van, ami sajnos száraz hajon már alig érezhető, emiatt egy gyengécske kettes.