bettireka

Regisztráció dátuma: 2015. január 15.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. január 15.
Bőrprobléma: -

Davines Oi All In One Milk

Davines Oi All In One Milk
2019. május 24.

Nagy reményekkel vettem meg az itteni vélemények alapján, de sajnos csalódnom kellett. :( Valóban kicsit puhább lett a hajam, de se fényesebb, se kevésbé kócosodó nem lett. Ha az ár/érték arányt is beleszámítanám a pontozásba, csak 3-ast adnék. :/ Ötöd ennyiért már van olyan balzsam, ami tud ennyit.

Braun Silk-épil 5185 Young Beauty Legs Epilátor 40 Csipeszes

Braun Silk-épil 5185 Young Beauty Legs Epilátor 40 Csipeszes
2019. január 31.

Teljesen meg vagyok vele elégedve. Nagyon kíméletes, még a térd- és könyökhajlatban is tűrhető és tényleg kiszedi a rövid szálakat is. Kényelmes a használata a billenő fejjel és nincs traktor hangja. Természetesen 1 áthúzás nem elég egy területen, mint ahogy egyik epilátor esetén sem (szerintem ez nem is lehet elvárás), de viszonylag gyorsan lehet vele haladni. Jó kis gép, nálam eddig teljesen jól teszi a dolgát és tetszik a hozzá kapott arctisztító kefe is.

Philips Satinelle Advanced Nedves és Száraz Epilátor BRE620

Philips Satinelle Advanced Nedves és Száraz Epilátor BRE620
2019. január 31.

Én a halványkék (BRE605-ös) verzióját vettem meg, de ha jól tudom, csak a kiegészítőkben van különbség. Csatlakozom a rózsaszín testvérénél olvasható sok hozzászólóhoz: nagyon nagy csalódás! Egy csomó szőrszálat nem tudtam eltávolítani vele, pedig több irányból, többféle szögben tartva, erősebben, gyengébben rányomva, egymás után sokszor áthúzva próbálkoztam. Nem akartam elhinni, hogy ennyire rossz lehet. Feltöltöttem, hátha csak az a baja. Nem az volt. Visszavittem a Media Marktba, ahol nem szívesen, de nagy nehezen megengedték, hogy levásároljam az árát. Egy vezetékes Braun Silk-épil 5-öt vettem helyette, amivel teljesen meg vagyok elégedve (leírás ott :) ).

1 ÖSSZETEVŐ