Bettu

Regisztráció dátuma: 2013. október 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. október 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Tresemmé Purify & Hydrate Sampon

Tresemmé Purify & Hydrate Sampon
2021. június 19.

Megvettem a reklám miatt, majd olvasva az ittrni véleményeket megijedtem, hogy megint csak kidobtam ennyi pénzt az ablakon. Nekem hálisten bevált, jól habzik, nem zsírosodik előbb a hajam tőle. Én szeretem.

Yope Boswellia and Rosemary Shower Gel

Yope Boswellia and Rosemary Shower Gel
2021. június 12.

Ez a rózsás változat van meg nekem, csak az enyémen egy pingvin van. A dm-ben, ahol vettük, 2 féle volt. Az elsőnek, amit megszagoltam, kb. nem éreztem semmi illatát, ezt pedig láttam, hogy rózsás, és habár nem vagyok oda a rózsa illatáért, megszagoltam, és tetszett. A tusfürdő átlátszó, gélesebb állagú, szerintem még viszonylag elég jól is habzik. Fürdés közben az illata tényleg rózsás, ami nekem sajnos annyira nem jön be, de aki szereti a rózsa illatát annak biztos tetszeni fog. Elég tartós is amúgy az illata.

Planeta Organica Tusfürdő Cherry

Planeta Organica Tusfürdő Cherry
2021. június 12.

A Refresh-t már használtam ebből a fajta tusiból és szerettem is. 5 perc volt zárásig, így csak befutottam, és a 3 fajtából ami volt a boltban, ez tűnt számomra újnak. Egyébként a zöldet kerestem. Néztem, meggy, jó lesz, a színe nagyon tetszik. Kint olvastam csak a kocsiban, hogy van benne bio paradicsomkivonat is. Azonnal megszagoltam, majd el is szörnyülködtem, hogy na, jól mellé fogtam. Ennek ellenére már alig vártam, hogy este kipróbáljam. Fürdés közben már egyáltalán nem éreztem olyan büdösnek, sőt. Nagyon érdekes illata van. Érezni benne a meggy "édességét" és valahogy a paradicsom "savanyúságát"is. Egyébként nem marad sokáig a bőrön, nem is habzik igazán. Nem mondom, hogy jó illat, de nagyon érdekes.