bettuszkaaa

Regisztráció dátuma: 2017. december 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. december 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Organix Biotin & Collagen Shampoo

Organix Biotin & Collagen Shampoo
2019. július 3.

Eredetileg a coconut milk samponért indultam, de az nem volt így ezt vittem haza, és egyáltalán nem bántam meg. A hajam már az első használat után nagyon puha lett balzsam nélkül is, de ami furcsa hogy mégsem zsírosodik be tőle 2 napon belül még ebben a nyári melegben sem. Számomra mindenképpen nyerő, illetve a kiszerelése is gazdaságos mert bár drága, de sokáig elég úgy hogy heti 2 vagy max 3x mosok hajat. Az illata is nagyon finom és mosás után is érződik.

Dr. Wolff Plantur 21 Nutri-Koffein Hajtonik

Dr. Wolff Plantur 21 Nutri-Koffein Hajtonik
2018. október 28.

Megnyugtatta a fejbőrömet, kellemes érzés volt használni, nem zsirosodott be tőle a hajam sem. Valamit biztosan csinált, bár több termékkel együtt használtam, viszont a csomagolása miatt le kell vonnom egy csillagot, mert borzasztóan nem praktikus. Mindig több ömlött ki a fejemre mint amennyit szerettem volna. Végül áttöltöttem egy kiürült fújókás palackba és azzal fújtam amennyit szerettem volna. :)

Forcapil Kapszula

Forcapil Kapszula
2018. október 28.

Egy éve nagyon erősen elkezdett hullani a hajam. A bőrgyógyászom ezt ajánlotta a sok más termék után amit már kipróbáltam de nem használtak a hajhullásomon. Mivel együtt használtam több más termékkel is igy nem tudom pontosan melyik hatott (vagy talán az összes egyszerre?) (Vichy sampon, Regain oldat), de ez biztosan csodát tett hiszen nem hullik szinte a hajam csak mosásnál néhány szál, a hajam is erősebb lett, sok új hajszálam nőtt és a körmöm is sokkal erősebb. Mindenképpen ajánlom, pedig előtte már kipróbáltam több hasonló vitamint is amelyek nekem nem használtak.