betty-ka

Regisztráció dátuma: 2012. január 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. január 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Akneroxid 100 mg/g Gél

Akneroxid 100 mg/g Gél
2012. április 3.

Nagyon jó készítmény. Nagyon szépen rendbe tette az arcomat. Már nagyon sok mindent kipróbáltam előtte de semmi nem volt ilyen hatásos. Két problémám van vele: egyszerűen borzalmas a szaga már mindenhol érzem és ez engem rendkívül zavar, a másik gondom pedig az, hogy hámlik tőle az arcom ami télen nem is annyira nagy gond, de nem tudom, hogy nyáron a lebarnult bőrrel mit fog kezdeni. Ezek miatt csak 4-est kap. Kár érte pedig tényleg csodaszer.

Balea Med Ultra Sensitive Nappali Krém

Balea Med Ultra Sensitive Nappali Krém
2012. április 3.

Nagyon jók az összetevői ennek ellenére nekem nem vált be. Nagyon fénylik tőle az amúgy is zsíros bőröm, kicsit nehezen szívódik fel (nem a "rohanó hétköznapok" krémje), így nappalra smink alá nekem nem volt jó.

Alverde Testápoló Tej Fehér Teával és Jázminnal

Alverde Testápoló Tej Fehér Teával és Jázminnal
2012. április 3.

Az illata a citrom illatához hasonlít (mint a legtöbb alverde-s testápolónak) így ha valaki az illata miatt kedvel egy testápolót akkor ezt a terméket nem feltétlen ajánlom. Ellenben ha a tényleges bőrtáplálást veszem figyelembe, egyszerűen remek kis készítmény. Nagyon puha lesz tőle a bőröm és nem utolsó sorban ez az első olyan testápoló amitől nem pattogzik ki. Maradok ennél.

2 ÖSSZETEVŐ

Yogurt Extract EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen