Best of Beauty 2019

Betty05

Regisztráció dátuma: 2015. február 1.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. február 1.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Vízhiány

Langhaarmädchen Hajlakk

Langhaarmädchen Hajlakk
2019. február 27.

Igazán megnyerő a külseje be is dőltem neki. Sok sok esélyt adtam, de én még ilyet egy hajlakknál sem tapasztaltam......zsíros hatása lesz a hajamnak tőle és tincsekbe szétesve áll a hajamon...katasztrófa... 2 nyamvadt kis hajtincsemet sem volt képes a helyén tartani. Annak biztosan jó lehet aki csak egy leheletnyit szeretne hogy meg legyen a hajlakkoztam érzés és jól van úgy..... nem kértem lehetetlent tőle csak azt, hogy hajlakként működjön. :(

Fing'rs Szempilla Ragasztó

Fing'rs Szempilla Ragasztó
2018. február 15.

Muszáj hogy írjak róla mert nagyon vegyesek a vélemények! Én nagy műszempilla fogyasztó vagyok, a ragasztósokat részesítem előnyben mert sajnos nem bírja a szempillám a szálas 3D-s megoldásokat. Sok-sok ragasztót kipróbáltam már, de ez az ami tökéletes és megéri az árát. Ragad amennyire kell, nem lesz csupa ragasztó minden, hamar megszárad és lehet felhelyezni, kellemes illata van, nagyon nagyon praktikus és előnyös az ecsetes feje.

Kallos LAB35 Kényeztető Hajolaj

Kallos LAB35 Kényeztető Hajolaj
2018. február 15.

Végre egy olyan hajolaj ami nem nehezíti el a hajam, nem lesz ilyen furcsa, zsíros hatása tőle. Az illatába külön beleszerettem nálam +5 pontot ért, érezhetően puha lesz a hajam és láthatóan szépek a hajvégek. Sok hajvégápolót használtam már a legdrágábbtól a legolcsóbbig, de egyik sem volt az igazi. Viszont örülök hogy rátaláltam erre mert megtaláltam a számomra tökéletes terméket!