Betty05

Regisztráció dátuma: 2015. február 1.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. február 1.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Vízhiány

L'Oréal Elseve Color-Vive Instantvarázs Hajápoló

L'Oréal Elseve Color-Vive Instantvarázs Hajápoló
2020. március 31.

Elsőre az illatáról nekem az epertorta jut eszembe :D Leírás szerint nem kell várni a hatóidőre, rögtön le lehet mosni és így is táplálja a hajat. Ez valóban így történt már lemosás közben is érezni lehetett, a haj tapintása puhább, selymesebb, könnyebben kezelhető lett. Viszont bennem felmerült az a kérdés, hogy lehet hogy tapintásra szuperált, de vajon a hajamnak is adott-e valamit ezzel vagy csak egy illúziót kaptam?! Én nem bánom ha valami nem látványos, mert lehet hogy közben meg rengeteget segített a hajnak.

U.i. : Annyira érezhető mikor használom és mikor nem. Egyszerűen imádja a hajam, annyira fényes és puha lesz, pedig a végein már csak az olló segítene. Vágva van belőle 2-3 havonta, de mire rendbe szedem, addig is ez szuper. Biztos hogy oszlopos tagja marad a hajmosási procedúrámban, most fogom majd a 3. flakonnal elhasználni. De azt hiszem még a legjobb az egészben, hogy nem lesz ilyen fura zsíros tőle a hajam.

Balea Tuchmaske Calm Coco Fátyolmaszk

Balea Tuchmaske Calm Coco Fátyolmaszk
2020. március 14.

Kicsit meglepetésként ért amikor leszedtem az arcmaszkot, ugyanis az egész fejemen lemarta a bőrt és szép kis allergiás reakciót csinált. Úgy néz ki az arcom mintha minimum a szoliba élve elégett volna a fejem. Azzal egyet kell értsek többen is írták, hogy ez nagyon mű kókuszra sikerült illat, pedig én is rajongok mindenért ami kókuszos.

Garnier Fructis Papaya Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Papaya Hair Food 3in1 Hajmaszk
2020. február 5.

Nekem az illata valahogy nem tetszett és amit művelt az egyenesen elképesztően BORZALMAS! Szeretném mélységesen kihangsúlyozni SOHA nem volt ilyennel gondom (nem vagyok allergiás), de leégette a fejbőrömet a helyéről?! Érthetetlen..... csak a hajam végére vagy háromnegyedére tettem, de amint a hajam közelébe került azonnal vörös foltok jelentek meg a homlokomnál. (valószínűleg valamelyik összetevőjét nem értékelte annyira a fejbőröm). Láttam elég vegyesek az érzelmek a termékkel kapcsolatban, én személy szerint semennyit sem fizetnék ezért, csak mert húúúú de természetes alapanyagú... ennyi erővel kimegyek a kertbe és leturmixolok egy kis füvet meg pitypangot az tuti természetes!!! (Ajándékba kaptam ezt a.....:D )