betty23

Regisztráció dátuma: 2015. június 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. június 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Cien Vattakorong

Cien Vattakorong
2020. november 30.

Nagyon jó minőségű, kb. olyan mint a DM-ben kapható. Árban is nagyon kedvező.

update: Egy picit volt lehetőségem újra a DM-est használni, ez tényleg picit karcol ahhoz képest.:/ Körömlakk lemosásra jó lehet.

Plus White 5-Minute Fogfehérítő Készlet

Plus White 5-Minute Fogfehérítő Készlet
2020. november 30.

update: 2017.08.29. 1 év után folyós lett, kidobtam. Lassacskán letettem róla, mert féltem tőle, hogy mégis valami kárt tesz a peroxid a fogacskáimban. :) Féltem a fogsorom.

update 2016.04.11.: Végül úgy alakult, hogy nem kúraszerűen használom, hanem amikor úgy látom, hogy besárgultak a fogaim, akkor előveszem. Nekem még mindig bejövős cucc, megjött hozzá a sínem is. Nem lettek érzékenyek a fogaim az elmúlt hónapban, pedig háromszor bevetettem ez idő alatt.

update 2016.03.18.: Azóta nem használtam, mivel nem érkezett még meg a sínem, de szerintem nem meglepő, hogy egy használat után, nem végig csinálva a kezelést nem maradtak hófehérek a fogaim. Ha megérkezik a sín megcsinálom a kúrát és jövök ismét updatelni.

2016.02.15.:Nekem nincs meg a szett, csak önmagában a fogfehérítő gél. Ma használtam először, 15 percet hagytam a fogaimon és teljesen lenyűgözött! Nem voltak olyan nagyon durván sárgák a fogaim, de nem volt olyan igazán fehér sosem. Semmilyen negatív tapasztalatom nem volt vele, csak szééép fehér fogaim lettek. Már úton van egy sín is hozzá, elég kellemetlen volt hosszú ideig mosolyogni. :D Amúgy iHerbről rendeltem. Ha esetleg valamelyest változik a véleményem, akkor mindenképpen írok egy update-et.

Kevin Murphy Hydrate Me Rinse

Kevin Murphy Hydrate Me Rinse
2020. november 23.

Első benyomásos vélemény érkezik. :) Erősen hullámos/göndör hajam van, ami nagyon száraz, szöszös és kócolódó, viszont szerencsére nem károsodott. Próbáltam már rengeteg hajápolási terméket, de a hosszútávon egyiknél sem éreztem azt, hogy nem tudok nélküle élni. A fodrászom evvel a márkával dolgozik, és miután elégedetten távoztam a szalonjából, tudtam, hogy nekem ki kell próbálnom hosszútávon is ezeket a termékeket. A KM oldalán lévő kvíz szerint az én hajamhoz ez a termékcsalád illik. A derékig érő dús hajamhoz kettő 200Ft-osnyit vittem fel, mivel nagyon gazdag termék. Ahogy öblítettem le, azt hittem elalélok, mintha selymet fogdostam volna. Nagyon szép, fényes és puha lett a frizurám, olyan, amilyen szerintem gyerekkorom óta nem volt. Kevésbé szöszös, sokkal loknisabb lett a hajam. Az illata bár egy kicsit erős, de mivel citromos-vaníliás, ezért engem nem zavar annyira. :D

update: 2 hónap után is azt tudom mondani, hogy ez egy nagyon jól hidratáló balzsam. Szép fényes, puha és kevésbé gubancos a hajam. Mindenképpen ajánlom annak, akinek természetes módon csontszáraz a haja, és már kb. mindent kipróbált, de semmi nem használt. Egyedül az ára az ami kicsit húzós, de elég sok időre elég ez az adag, mert nagyon sűrű és koncentrált termék. Még kísérletezek más termékekkel is, de van egy olyan érzésem, hogy vissza fogok hozzá térni. :) Am vékony-közelepes szálú hajam van, és nem nehezíti el. A samponja sem rossz, de az nekem már túl hidratáló volt.

1 MÁRKA