betty23

Regisztráció dátuma: 2015. június 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. június 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Dyson Airwrap Complete Hajformázó

Dyson Airwrap Complete Hajformázó
2022. október 3.

A szöszös-göndörödő hajamat egy fodrász nagyon szépen kitudja szárítani, de sajnos itthon nem sikerült soha elérni ugyanazt az eredményt körkefe+hajszárító kombóval. Nagyon sokat gondolkodtam, hogy megvegyem-e, de végül a kiváncsiságom győzött és az új verziót tulajdonosa lettem.
Az első próbálkozásom alkalmával olyan "wow" hatást nem sikerült elérnem, el is keseredtem, hogy ezért fizettem ki egy csomó pénzt. Aztán a második és harmadik alkalomra ráéreztem, és mostmár úgy érzem nem csináltam hülyeséget. Nekem a körkefés fej vált be a legjobban, ezzel lehet a legszebben egyenesíteni, mintha fodrásznál jártam volna. A göndörítő fejek is jók, nekem tartós eredményt adnak, de mivel nagyon hosszú a hajam, egy picit azért kirúgja magát. A tökéletes hatás eléréshez szerintem amúgy nem mindegy az sem, hogy milyen hajápolási termékeket használunk.
Ami az árát illeti, háááát, azzal vannak fenntartásaim. Az új verzió doboza már nem bőr, hanem papír bevonatos, ráadásul az ára jóval több, mint az eredetié. Bár az új fejek tényleg nagyon jók, nem hinném, hogy ennyivel többet érnek, mint az előzők. A termék minősége amúgy nagyon jó, iszonyú masszív, nem túl hangos, és a gombokat sem kapcsolgattam soha véletlenül használat közben.
Összességében elégedett vagyok, de az ára annyira hihetetlen, hogy csak ezért majdnem tovább is adtam. Egyszerűen nem tudtam elfogadni, hogy ennyit költöttem egy hajformázóra. Mostmár marad, de szerintem nem mindenkinek van erre a termékre szüksége.

L’Oréal Professionnel Steampod 3.0 Gőzölős Hajvasaló

L’Oréal Professionnel Steampod 3.0 Gőzölős Hajvasaló
2022. szeptember 20.

Körülbelül 6 éve írtam egy véleményt az első verzió termékadatlapjára, amikor a régi fodrászom kipróbálta rajtam a Steampodot. Azóta nagyon vágytam egyre, de valljuk be, elég borsos ára van egy hajvasalóhoz képest (pedig a régi verzók még jóval olcsóbbak is voltak ennél).
Derékig érő, göndör-hullámos hajam van, ami hajlamos szöszös lenni, és csak nagyon ritkán sikerül olyan állapotba hozni, hogy természetes formájában is vállalható legyen. Mindig nagyon zavart, hogy hiába vasalom, sütöm be, vagy szárítom ki a hajam, soha nem lesz olyan szép és tartós az eredmény, mint egy fodrász szalonban.
Ennyi év ácsingózás után megkaptam ajándékba a fehér verziót.
A legalacsonyabb hőfokon egy-két húzással szögegyenes lesz vele a hajam. Nem gubancolódik, nem kócos, iszonyú sima és van "mozgása" a hajamnak, a fénye is eszméletlen. Nagyon tartós eredményt nyújt. Jelenleg a "Kérastase Nectar Thermique" hővédőt használom hajszárításhoz, de szerintem legközelebb a Steampod krémet veszem meg hozzá.
Egy tartály desztillált víz bőven elég amúgy a dús hajamra. Egyáltalán nem nehéz a készülék súlya, könnyű kezelni, ezért nem is bánom, hogy az új verzió tulajdonosa vagyok. Bár szerettem az olcsó, régi kis Remington hajvasalómat - ami mai napig jól működik -, de mégis drasztikusan jobb eredményt nyújt nálam a Steampod.
Bízom benne, hogy kevésbé fogja roncsolni a frizurámat hosszú távon is, mint egy hagyományos hajvasaló. :)

update: Lassan egy éve van a tulajdonomban a Steampod, fél éve használom rendszeresen. Szerettem volna arról nyilatkozni, hogy mennyire is roncsol. Hát sajnos rossz hírem van, ő is roncsol rendesen. Egyre több hajam törik le, pedig jó termékeket használok a hajamon. A 180 fok akkor is 180 fok marad. Amúgy, ha nem vasalja valaki a haját rendszeresen vele, akkor szerintem oké, de én egy kicsit csalódott vagyok. Bár tudom, hogy sehol sem állították, hogy egyáltalán nem okoz károsodást a hajban, csak kevésbé, mint egy hagyományos hajvasaló. Amúgy még mindig nagyon szép, fényes, tartós frizurát varázsol, de tartsátok észben, hogy ezzel is csínyján kell bánni. Sajnos le kell pontozzam kicsit, de hajvasalók között még talán ő a legjobb opció.

Balea Bőrkeményedés Elleni Hámlasztó Zokni Feel Well, Mentaolajjal és Zöldtea-Kivonattal

2022. szeptember 11.

Hát nekem bevált. 3 nap múlva elkezdett egyes részeken peregni, máshol szó szerint darabokban hámlani a talpam. A nagyja az 5. napon le is hámlott. Az egyik lábujjamnál sajnos mindig nagyon megkeményedik a bőr, de ez a kence nagyon szépen rendben tette azt is.

1 MÁRKA