betty23

Regisztráció dátuma: 2015. június 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. június 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Giorgio Armani Luminous Silk Foundation

Giorgio Armani Luminous Silk Foundation
2024. február 20.

Nem sok alapozót próbáltam életemben, de azok közül eddig ő a legjobb. Kell azért rendesen hidratálni előtte, mert száraz részeket kicsit kiemeli, de amúgy természetes nagyon a hatása. Nem szeretem a túl erős és maszkos fedést. Egy közepesen/enyhén fedő, kényelmes alapozót kerestem, ami aránylag tartós is, és benne azt hiszem ezeket megtaláltam. A T-zónámban nap közben elkezd zsírosodni a bőröm, de ez nélküle is sajnos fennálló gond. A színválaszték nagyon jó, de a számozás nagyon becsapós, nincs benne túl sok logika. Az alkoholtól az INCI-ben kicsit féltem, de szerencsére nem okozott gondot. Magyarországon iszonyú árat kérnek el érte, én küllföldről szoktam rendelni.

Beauty of Joseon Relief Sun: Rice+Probiotics SPF50

Beauty of Joseon Relief Sun: Rice+Probiotics SPF50
2024. január 28.

Kombinált bőröm van,ami az utóbbi években egyre érzékenyebb. Hajlamos vagyok pattanásokra is időnként, ha nem figyelek a rutinomra és a táplálkozásra. Nyár óta használom és télen is megállja a helyét. Nem fénylik, nem zsírosít, nem szárít. Most télen azért egy kis plusz hidratálót teszek alá, de ennyi. A szememt és a bőrömet sem irritálja.
Ez eddig életem legjobb fényvédője.

Rituals The Ritual Of Sakura Foaming Shower Gel

Rituals The Ritual Of Sakura Foaming Shower Gel
2023. december 29.

Én ezt úgy imádom. Soha nem volt ezelőtt Rituals termékem, de egy akció keretein belül volt szerencsém hozzájutni ehhez a termékhez. Nem szárít egyáltalán, viszont hihetetlen kellemes illata lesz a bőrömnek tőle. Nagyon jól felhabzik, így elég gazdaságos is, nem kell belőle sok. Hivatalosan is az új kedvenc tusfürdőm.

1 MÁRKA