betty23

Regisztráció dátuma: 2015. június 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. június 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light
2021. november 27.

Korábban a TO hialuronját használtam, de nem volt kedvem egy termékért online rendelést leadni. Mivel a G&G már drogériában is elérhető, így adtam neki egy esélyt, és milyen jól tettem. Az arcom kombinált, a T-zónában zsírosodó, de amúgy meg vízhiányos és gyakran húzódik. Ráadásul a pattanásokra is hajlamos vagyok, de a rutinomnak köszönhetően már nem olyan vészes a helyzet. Ugyan még csak egyszer használtam, de már látszik az eredmény. Az arcom sokkal kipihentebb és egységesebb színű. Csökkent a pici, zárt komedók száma is, pedig semmi újdonságot nem használtam rajta kívül. A TO hialuronja is jó, de ennek valahogy könnyebb az állaga, nekem ez jobban tetszik.

L’Oréal Professionnel Steampod 3.0 Gőzölős Hajvasaló

L’Oréal Professionnel Steampod 3.0 Gőzölős Hajvasaló
2021. november 17.

Körülbelül 6 éve írtam egy véleményt az első verzió termékadatlapjára, amikor a régi fodrászom kipróbálta rajtam a Steampodot. Azóta nagyon vágytam egyre, de valljuk be, elég borsos ára van egy hajvasalóhoz képest (pedig a régi verzók még jóval olcsóbbak is voltak ennél).
Derékig érő, göndör-hullámos hajam van, ami hajlamos szöszös lenni, és csak nagyon ritkán sikerül olyan állapotba hozni, hogy természetes formájában is vállalható legyen. Mindig nagyon zavart, hogy hiába vasalom, sütöm be, vagy szárítom ki a hajam, soha nem lesz olyan szép és tartós az eredmény, mint egy fodrász szalonban.
Ennyi év ácsingózás után megkaptam ajándékba a fehér verziót.
A legalacsonyabb hőfokon egy-két húzással szögegyenes lesz vele a hajam. Nem gubancolódik, nem kócos, iszonyú sima és van "mozgása" a hajamnak, a fénye is eszméletlen. Nagyon tartós eredményt nyújt. Jelenleg a "Kérastase Nectar Thermique" hővédőt használom hajszárításhoz, de szerintem legközelebb a Steampod krémet veszem meg hozzá.
Egy tartály desztillált víz bőven elég amúgy a dús hajamra. Egyáltalán nem nehéz a készülék súlya, könnyű kezelni, ezért nem is bánom, hogy az új verzió tulajdonosa vagyok. Bár szerettem az olcsó, régi kis Remington hajvasalómat - ami mai napig jól működik -, de mégis drasztikusan jobb eredményt nyújt nálam a Steampod.
Bízom benne, hogy kevésbé fogja roncsolni a frizurámat hosszú távon is, mint egy hagyományos hajvasaló. :)

Matrix Biolage Exquisite Oil

Matrix Biolage Exquisite Oil
2021. november 11.

Szuper akciósan rendeltem a Cosmetino oldalról 3 ezer Forint alatt. Picit fényesebb, rendezettebb, kevésbé szöszös a hajam tőle, de nem vagyok benne biztos, hogy újra megveszem. Az illata nagyon kellemes, viszont nem túl szimpatikus, hogy az illatanyag harmadik az összevetők között. Elfogom használni, mert tudja amit egy hajolajnak kell. Lehet legközelebb kipróbálok valami mást, amiben a valódi ápoló anyagok előrébb vannak az összetevő listában. Ennyi pénzért nekem teljesen megérte.

update: Fél év után igazán megszerettem, nem tudok nagyon belekötni! Ebben az árkategóriában szerintem nincs jobb opció. Egyedül az illata lehetne gyengébb, de szerencséje, hogy am jó illata van. :D Jobban megnéztem az összetevőket, teljesen korrekt, csak az a sok illatanyag...

update 2: Majdnem 2 év alatt fogyott el, pedig azért használgattam rendesen. Nézelődtem más hajolajok után, de nem voltam benne biztos, hogy egy 8-10 ezer Forintos termék többet tudhat ennél, így inkább újravettem ezt. Ár-érték arányban azt kell mondjam, hogy hihetetlen jó még mindig. Bár az illatanyagot egy picit még mindig soknak érzem, de kellemes illata van és nem émelyítő, szóval ettől eltekintve én megadom most azt az 5 csillagot.

1 MÁRKA