betty23

2010 pont

Regisztráció dátuma: 2015. június 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

2010 pont

Regisztráció dátuma: 2015. június 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

L'Oreal True Match Alapozó

L'Oreal True Match Alapozó
2019. szeptember 8.

update 2: A csillámok miatt soha nem használtam el, illetve a színe sem lett végül jó. Vettem volna más árnyalatot, mert a formula tetszik, de csillámok... :(

update: Azok a csillámok napsütésben elég szépen látszanak, ami miatt borzasztó szomorú vagyok, mert mint fedésben, mint színben elégedett vagyok vele. Még tesztelgtem mennyire is látszik valójában, de én ennek tudatában nem venném meg újra. MINEK EGY ALAPOZÓBA CSILLÁM KOMOLYAN?! Hamarosan ismét beszámolok róla,és kiderül mi lesz...

A Glamour napok alatt sikerült beszereznem fél áron. Az árnyalatot nagyon jól sikerült eltalálnom, drogériás termékhez mérten nagyon jó a színválaszték. Az én bőröm kombinált, tehát a T-vonalban zsírosodó, de pl. az orcáim és a szemöldököm feletti rész sajnos néha kicsit száraz. Ha egy kicsit erősebb fedésre van szükségem, akkor a kedvenc "RT expert face brush" ecsetemet használom, ha egy természetesebb hatást szeretnék elérni, akkor az RT narancs sminkszivacsát használom bevizezve. Néhány óra után egy picit átfényesedik, de nekem a mattító jellegű alapozók is átfényesedtek egy idő után. Amúgy tartja magát sokáig, főleg, hogy áttetsző púdert is használok egyes helyeken. Vannak benne ilyen nagyon apró, csillámló szemcsék, bár én az arcomon konkrét csillámot nem látok, talán ez felelős azért a természetes fényért amit nyújt. Nagyon tetszik a folyékony állaga is, könnyű eldolgozni. Egyelőre nem okozott pattanást. Száz szónak is egy a vége, tetszik! Nagyon remélem, hogy hosszú távon is beválik.

Ilcsi Érzékeny Extra Gélkrém

Ilcsi Érzékeny Extra Gélkrém
2019. szeptember 8.

update 3. 2019.09.08.: Az utolsó cseppig elhasználtam, de az alkohol miatt nem fogom újra megvenni.

update 2. 2019.02.06.: Így télen éjszakára egy picit talán kevés is, szóval akinek ilyenkor télen is picit zsírosabb a bőre, annak is jó lehet.

update: Na, arra már rájöttem, hogy nagyon melegben a homlokom estére kicsit bezsírosodik vele. Nem negatívum, ahhoz képest mint szokott, sokáig nem zsírosodik be, csak gondoltam megosztom. :)

2018. augusztus 30. Első benyomás: A kozmetikusom ajánlotta a bőrproblémáimra ezt a termékcsaládot. Kombinált bőröm van, mostanában sajnos egyre gyakrabban kipattogok (zárt piros pattanások, illetve mitesszerek), főleg a homlokomon és az orcáimon. Egy picit sűrűbb, mint amire számítottam, viszont ahogy felkenem a nedves arcbőrömre, fél perc alatt beissza. Nem hagy ragacsos réteget maga után, csak hidratáltság érzést. Nekem tökéletes a kombinált bőrömre: plusz hidratáltságot nyújt ahol kell, de kontrollálja a T-zónám zsírosságát, ilyen jó krémem még nem volt! Egyelőre nem okozott új pattanást.

Így használom:
Reggel - Érzékeny Extra Tonik, Érzékeny Extra Gélkrém nedves bőrre
Este - Érzékeny Extra Arctej, Érzékeny Extra Tonik, Érzékeny Extra Gélkrém

Nature Box Sárgabarack Sampon

Nature Box Sárgabarack Sampon
2019. szeptember 7.

Első használat után: Már évek óta mindenmentes hajápolókat használok. Nem találtam még olyan sampont ami szulfát-mentes lenne, de hatásos is....idáig. Könnyű kimosni, nem ragad a hajam, nincs korpa, csak puha és fényes haj. Az előző samponomat is szerettem és a hatása is ugyanilyen, de ennek elég szimpatikus a szufát-mentessége. A második összetevő mondjuk azért erősen szufát jellegű, de meglátjuk.... Az illata nagyon kellemes, fincsi barack. :)

UPDATE 2019.04.09.
Vigyázni kell vele, mert nekem néha olyan volt, mintha nem tisztított volna eléggé, kicsit ragacsos maradt a hajam. Lehet túl keveset használtam belőle, vagy nem mostam ki elég alaposan. Szulfátmentes samponokkal már volt ilyen bajom. Ezzel sajnos le kell rontsam 4*-ra, mert nem egyszer fordult elő ilyen, de egyes esetekben nem tapasztaltam ilyet.

UPDATE 2019.09.07,
Megpróbáltam úgy, hogy egy elég nagy adagot használok belőle, többet, mint az SLS-t tartalmazó samponokból szoktam, Így már nagyon jó, nincs ragadós érzés, csak fényes és puha haj.

1 MÁRKA