betty23

Regisztráció dátuma: 2015. június 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. június 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Naava Argan Beauty Tápláló Sampon

Naava Argan Beauty Tápláló Sampon
2020. március 31.

Olyan csúszósan tiszta lesz tőle a hajam, illetve valóban alaposan tisztít. Nekem elég száraz hajam van, de a töve hajlamos kicsit zsírosabb lenni, átlagos mértékben zsírosodott a hajam pár nap múlva. Nem nyújtott semmi extrát, de akinek extrém száraz fejbőre van, annak nem ajánlanám. Nagy negatívum számomra, hogy tele van parabénekkel, bár ez lehet egyeseknek nem probléma. Nagyon erősen parfümös, nekem egy kicsit sok, de a család másik női tagjának pl. nagyon tetszik. Nekem ez egy közepes termék. Nagyon akartam szeretni, nem szívesen húzom le, de ahhoz képest mennyi szép összetevő van benne, annyi a rossz is. Ennyi pénzt sajnos nem ér meg.

Garnier Fructis Macadamia Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Macadamia Hair Food 3in1 Hajmaszk
2020. február 15.

Göndör, száraz és töredezésre hajlamos hajam van. Nem használok balzsamot, csak samponos mosás után használom pakolásnak, majd kb 20-30 percet a hajamon hagy, majd öblítem. Fontos, hogy azért tetemes mennyiséget használok. Én nagyon szeretem, régen volt ilyen puha a hajam. :)

UPDATE: Le kell rontsam, hosszú távon nagyon kócos, gumbancolódós lett a hajam tőle, alig tudtam kifésülni. Visszaálltam a szilikonos, professzionális hajpakolásokra, ezt nem venném újra.

Matrix Biolage Exquisite Oil

Matrix Biolage Exquisite Oil
2020. február 13.

Szuper akciósan rendeltem a Cosmetino oldalról 3 ezer Forint alatt. Picit fényesebb, rendezettebb, kevésbé szöszös a hajam tőle, de nem vagyok benne biztos, hogy újra megveszem. Az illata nagyon kellemes, viszont nem túl szimpatikus, hogy az illatanyag harmadik az összevetők között. Elfogom használni, mert tudja amit egy hajolajnak kell. Lehet legközelebb kipróbálok valami mást, amiben a valódi ápoló anyagok előrébb vannak az összetevő listában. Ennyi pénzért nekem teljesen megérte.

1 MÁRKA