Betty81

Regisztráció dátuma: 2016. november 19.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. november 19.
Bőrprobléma: -

Lansinoh HPA Lanolin Bimbókrém

Lansinoh HPA Lanolin Bimbókrém
2019. május 4.

Ez tényleg pénzkidobás, de elsősorban nem a hatása miatt (bár az sem valami nagy szám), hanem a horrorisztikusan magas ára miatt. Ez a termék - állítólag - kizárólag 100% lanolint tartalmaz... 100% lanolint, gyógyszertárban (igaz egy fehér tégelyben, de kit érdekel!), 10 ml-t, 150 forintért lehet kapni! Ezek szerint a csomagolást kell megfizetni!? Véleményem szerint ez indokolatlanul sok! A hatásáról annyit, hogy esetleg a száj ápolására megfelelő, de nekem rendszeres használata ellenére kisebesedtek, berepedtek, begyulladtak a mellbimbóim és be is kövesedett a tej, így nagyon fájdalmas volt a szoptatás. Szerencsére váltottam a kedvenc körömvirág balzsamomra, ami napok alatt rendbe hozta a "károkat", azóta, szintén rendszeres használat mellett, semmi gondom nincs. Elmúlt a fájdalom is. Ja és ennek a terméknek is 200-300 forint között van az ára.

Eucerin Hyaluron-Filler Éjszakai Bőrmegújító Peeling és Szérum

Eucerin Hyaluron-Filler Éjszakai Bőrmegújító Peeling és Szérum
2019. április 3.

Az arcbőröm normál, kissé zsíros, de kizárólag a T-vonalon. Nem érzékeny, világos, de könnyen, égés nélkül lebarnul, soha nem volt olyan termék, ami irritációt váltott volna ki rajta. Nincsenek pattanásaim, fiatal korom óta folyamatosan ápolom a bőrömet, aminek köszönhetően egészséges, megfelelően hidratált. Jelenleg a homlokomon és a szemeim környékén van egy-két kisebb, talán rácnak nevezhető valami, bár azok is inkább mostanában (az elmúlt fél évben) alakultak ki, mert Kisbabámra fordítottam az időm nagy részét, és nem szépségápolásra. Így keletkezett pár „komolyabb” probléma, az orromon megjelent pár mitesszer, illetve az arcbőröm fakóvá vált, pórusaim kitágultak, a bőröm már nem volt olyan feszes, sima és puha, mint azelőtt és a szülés óta picit zsírosabb is talán. Eljött a tavasz, így úgy gondoltam ideje visszatérni az elhanyagolt arcápolási rutinokhoz, és rendbe kell hozni a bőröm. Ekkor lehetőséget kaptam a termék tesztelésére.
Két hete, alapos arctisztítást követően, lefekvés előtt használom, a termékcsalád két tagjával együtt, a ráncfeltöltő nappali arckrém SPF 30 és Eye SPF 15 termékekkel. Mivel hámlasztó termékről van szó, így nagyon-nagyon fontos a bőr fényvédelme a használat közben és azt követően még egy hétig!!!
Számomra a pumpa remek megoldás, mivel precízen ki lehet vele adagolni a kívánt mennyiséget, sőt a szérum fel nem használt része steril marad, mivel nem érintkezik sem a levegővel, sem a bőrünkkel.
A fehér (AHA Complex) krém illata finom, kellemes, állaga könnyű, az ezüst (hialuronsavat is tartalmazó) zselé állagú, kissé erősebb illatú, de felvitel előtt összekeverve, kellemes illatú és állagú, jó kis elegyet képeznek. Nekem gond nélkül jön az adagolófejből egyszerre a két komponens, melyet felvitel előtt ujjaimmal összedolgozok, majd egy-két pumpálásnyi adagot viszek fel az arcomra. Használta nagyon gyors és egyszerű, könnyű felvinni, szépen eldolgozható, jól "elterül" a bőrön, nincs ragacsos-, zsíros érzés, szinte azonnal, maradéktalanul beszívódik, nem zsírosít, nem okoz semmilyen diszkomfort-érzetet, nem irritál, nem éget, nincs csípő érzés, sem kipirosodás. Inkább hűsítő érzetet kelt, felvitel közben és azt követően néhány percig. Egyetlen egyszer fordult elő, hogy felkenést követően kissé csípte és égette a bőrömet, pontosabban azt a rész, ahol apró hámsérülés keletkezett (szemöldök szedés után és annak helyén).
Az én arcbőrömön nagyszerű a hatása! Sokat javított a bőröm textúráján. Használatot követően, szinte azonnal érezhetően és láthatóan sima és puha a bőröm, kisimítja a vonásokat. Amióta használom, pórusaim kevésbé látszanak, bőröm feszesebb, simább, puhább, élettel telibb, mondhatom, hogy visszatért bele az élet! Talán a T- vonalamon csökkentette kissé a zsírosodást is. Napok alatt eltüntette a mitesszereimet, sőt a ráncocskáim is kezdenek eltűnni! Tehát szépen "rendbe tette" az arcbőrömet, ami persze nem volt előtte sem túlságosan elhanyagolva.

BradoLife Fertőtlenítő Folyékony Szappan Aloe Vera Illattal

BradoLife Fertőtlenítő Folyékony Szappan Aloe Vera Illattal
2019. március 4.

Nálunk a WC helyiségben lévő mosdókagylónál mindig ez van! Jól habzik, nem kell sokat használni belőle, és az illata is nagyon tetszik! Igaz, nem végeztem mikrobiológiai vizsgálatot a kezemen, hogy megtudjam valóban fertőtlenít-e, de az biztos, hogy a családban még nem fordult soha elő, a nem megfelelő kézhigiénia miatt kialakult fertőzés vagy megbetegedés. Ha munkából, bevásárlásból vagy bárhonnan hazaérek, akkor azonnal megmosom vele a kezem, addig még a kutyámat sem simogatom meg. :) Kisbabám pelenkacseréit követő kézmosásoknál is ezt használom, ha meg vagyok fázva, mielőtt a Babámhoz érek, akkor mindig ezzel mosok kezet, illetve az egész család betegség esetén, amikor indokoltabb a sűrűbb kézmosás ezt használja. Egy picit szárítja a bőrt, de én minden kézmosás után bekrémezem a kezeimet, így ez számomra nem probléma.