betty88k

1930 pont

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

1930 pont

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

L'Oreal Paris Hyaluron Specialist Fátyolmaszk

L'Oreal Paris Hyaluron Specialist Fátyolmaszk
2020. július 26.

Kipróbálásra kaptam és míg az arcomon volt enyhe bizsergető érzetem volt, de miután levettem vörös foltok voltak az arcomon és 2 napig nem is múlt el. A termékcsalád szemkörnyék ápolóját használom, de nem tapasztaltam ilyen reakciót.

Wellness & Beauty Testápoló Olaj Szezámolajjal és Vanília Kivonattal

Wellness & Beauty Testápoló Olaj Szezámolajjal és Vanília Kivonattal
2015. január 5.

Korábban ódzkodtam az ilyen testápoló olajoktól és a vaníliás dolgokért sem rajongok különösebben, de anyukám hozta így kipróbáltam. Végül is kellemesen csalódtam, mert egész gyorsan beszívódik és az illata sem olyan émelyítő, bár az öcsém szerint pont olyan, mint az autóillatosító. Magamtól biztos nem vennék, de nem olyan rossz termék.

The Body Shop Brow & Liner Kit

The Body Shop Brow & Liner Kit
2014. december 9.

Frissítve: 2014.12.09.

Töretlen a szerelem ezzel a termékkel. Több, mint 1 éve meg van és napi használat mellett, szinte még mindig félig van és a minősége semmit sem romlott. Nagyon megérte beruházni rá! Remélem nem fogják kivonni a forgalomból.
-----------
Kifogyóban volt a korábbi stiftes szemöldök ceruzám és már korábban sok pozitív vélemény olvastam erről a termékről, így most a nyár végi leárazáson lecsaptam egy sötétbarna-fekete kombinációra. Sokkal természetesebbnek hat, mint a korábbi termékem és nagyon tartósnak is mondhatnám, mivel elég sokat rohangáltam az elmúlt napokban, és tökéletesen a helyén maradt minden igazítás nélkül még este is. Praktikus a kiszerelése, bár azzal a kis ecsettel annyira nem vagyok kibékülve, így egy lapos szemhéjpúder ecsettel viszem fel.
Egyébként ez az árnyalat jelenleg elvileg most csak az Alleban és az Arenaban kapható.

1 ÖSSZETEVŐ