betty88k

1920 pont

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

1920 pont

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Wellness & Beauty Testápoló Olaj Szezámolajjal és Vanília Kivonattal

Wellness & Beauty Testápoló Olaj Szezámolajjal és Vanília Kivonattal
2015. január 5.

Korábban ódzkodtam az ilyen testápoló olajoktól és a vaníliás dolgokért sem rajongok különösebben, de anyukám hozta így kipróbáltam. Végül is kellemesen csalódtam, mert egész gyorsan beszívódik és az illata sem olyan émelyítő, bár az öcsém szerint pont olyan, mint az autóillatosító. Magamtól biztos nem vennék, de nem olyan rossz termék.

The Body Shop Brow & Liner Kit

The Body Shop Brow & Liner Kit
2014. december 9.

Frissítve: 2014.12.09.

Töretlen a szerelem ezzel a termékkel. Több, mint 1 éve meg van és napi használat mellett, szinte még mindig félig van és a minősége semmit sem romlott. Nagyon megérte beruházni rá! Remélem nem fogják kivonni a forgalomból.
-----------
Kifogyóban volt a korábbi stiftes szemöldök ceruzám és már korábban sok pozitív vélemény olvastam erről a termékről, így most a nyár végi leárazáson lecsaptam egy sötétbarna-fekete kombinációra. Sokkal természetesebbnek hat, mint a korábbi termékem és nagyon tartósnak is mondhatnám, mivel elég sokat rohangáltam az elmúlt napokban, és tökéletesen a helyén maradt minden igazítás nélkül még este is. Praktikus a kiszerelése, bár azzal a kis ecsettel annyira nem vagyok kibékülve, így egy lapos szemhéjpúder ecsettel viszem fel.
Egyébként ez az árnyalat jelenleg elvileg most csak az Alleban és az Arenaban kapható.

The Body Shop Teafás BB Krém

The Body Shop Teafás BB Krém
2014. szeptember 18.

Nem igazán szeretem az alapozókat, viszont az eddig próbált BB-krémek nem igazán jöttek be, így már nagyon vártam ezt a BB-krémet. A márka többi ilyen jellegű termékét is próbáltam, de valahogy egyik sem működött igazán a kombinált bőrömmel.
Tegnap megvettem Joy-kuponnal a 2-es árnyalatot (medium), ami a kreol bőrszínemmel tökéletesen passzol. Könnyen eloszlatható, mind kézzel, mind ecsettel és két nagyobb borsónyi nekem bőven elég volt az egész arcomra. A fedése közepes, és nekem nagyon természetesen mutat az arcomon, olyan mintha semmit sem viselnék.
A hosszan tartó matt hatással azért picit vitatkoznék, de púderrel biztos tovább tart.

Update: Fedéssel és a természetességével továbbra sincs bajom, viszont nekem fél óra alatt teljesen kifényesedik. Ráadásul néhol picit viszket alatta a bőröm.

1 ÖSSZETEVŐ