BettyBabu

2015 pont

Betty Babu
Regisztráció dátuma: 2017. június 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

2015 pont

Betty Babu
Regisztráció dátuma: 2017. június 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Nasomatto Black Afgano

Nasomatto Black Afgano
2019. november 22.

Elolvasva az elöttem szolokat..........hat hol kezdjem.......
Ez a parfüm szereny szemelyem szerint igen keves embernek all jol, ez az illat amelyet visleni kell. Egy igen eröteljes karakteres parfüm.
Mindenkit aki azert vette meg avagy azert gondolkodik megvetelen mert Cannabis illatra vagyik......hat el kell keseritsem. A parfüm legkiemelkedöbb illateleme a tömlyen enyhen edeskes beütessel. Cannabis szarmazekot csak az elöallitas soran hasznaljak, ennel a parfüm keszitesnel afgan hasisolajat hasznalnak igy mivel nem alkoholbazisu hanem olaj igy tovabb megmarad az illat, nem ugy mint az alkoholal keszült tarsaie.
Eleg 2 fujas es illatodat meg orak mulva is erzik ugy hogy Te mar reg nem is vagy ott :) Ezt a parfümöt tenyleg csak olyanoknak ajanlom akik, kifejezetten imadjak a nehez illatokat es hozzaillö szemelyisegük van.

wet n wild Photo Focus Foundation

wet n wild Photo Focus Foundation
2019. október 11.

Huhuuuu hat hol is kezdjem........gyosan megprobalom pontokba összefoglalni.

1. Valoban velek en is hasonlosagot felfedzni az E.L. Double wear alapozojaval, bar ez az alapozo nem annyira tartos mint dragabbik tarsa, ellenben joval olcsobb.

2. Ar ertek aranyban verhetetlen.

3. Valoban magas fedesü alapozo es epithetö is, közepes szaradasi idövel.

4. Oxidalast en nem eszleltem.

5. Pipetas kiszereleset en kifejezetten kedvelem, mert egy üveglapra teszem ki igy biztosan semmilyen fele szennyedzödesnek nem teszem ki.

6. Erös festek szaga van, ami hamar elillan.

7. Könnyen eldolgozhato barmely alapozasra hasznalatos eszközzel.

8. Nekem nyaron kifejezeten jol müködött egy hidratalo primerrel, most telire pedig hasznalata elött oljat hasznalok igy kerülem el az esetleges szaraz területek kiemeleset.

9. Egyenletesen kopik es a nap vegere es szep marad az összhatas.

10. Fotokon eszmetelen jol mutat. Nem lesz szellem hatas........magad is ra fogsz csodalkozni milyen fantaszikusan fogsz a fotokon mutatni :)

Summa summarum: Aki youtubeon követ tudja rolam alapozo junkie vagyok es hat meg kell mondjam ez az alapozon meg en is eltatottam a szam. Amennyiben jol ismered a böröd es tudod melyik evszakban mi kell neki, ezzel az olcso alapozoval csodakra leszel kepes.

Namaste Gyermekeim :)

Bvlgari Man Black Orient EDP

Bvlgari Man Black Orient EDP
2018. október 24.

Fantasztikus nagyon karakteres illatt, érdekes mert en tömjen es fahejat erzek belöle az elejen par ora elteltevel puderes tisztassag illatt. Igazi hatarozott illatt, velemenyem szerint unisex. Ezzel az illattal mindenki tudni fogja IGEEN megerkezett!!!!