Beus005

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Effezel Gél

Effezel Gél
2020. május 16.

Hormonális aknéim vannak, gyulladt dudoros semmit nem lehet vele kezdeni félék. Megelégeltem hogy semmi sem segitette a helyzetem, igy már olyat akartam ami mindegy mibol van csak hasson!! Na ez az!!! Igaz még csak 1 hete használom, de brutális mennyit javított már most a helyzetemen!! Sehol egy fájó pattanás, ha ki is jön 1-2 az is apró, alig piros. Tényleg nagyon szárít, én Bioderma lemoso gelt hasznalom, la roche posay effaclar akne kezeles utani hidratalojaval. Jovok kesobb updateolni, nagy reményeim vannak tovabbra is vele :)

L'Oréal Steampod 2.0 Hajvasaló

L'Oréal Steampod 2.0 Hajvasaló
2019. november 13.

Életem egyik legjobb döntése volt hogy megvettem ezt a hajvasalót! Aki gondolkozik rajta ne tegye tovább! Az én hajam katasztrofális állapotban volt szinte csak copfban hordtam inkabb a hajam mert akkor nem szállt. ha kiengedtem a hajam fakó oroszlansoreny lett egyből, eső, köd, pára akármi volt. Kezelhetetlen volt kb.
Most ezzel a hajvasalóval álmom vált valóra, gyönyörű egészséges fényes haj és tényleg elég az első alkalommal kivasalni és utána tartja magát. Amikor egy kicsit kócosabbnak érzem csak átfésülöm és egyből gyönyörű lesz. Imádom!!!

Lancôme Grandiôse Liner

Lancôme Grandiôse Liner
2019. szeptember 18.

nagyon tartos tus, egesz nap a helyen marad. en a kek szinet szeretem nagyon, elsore azt hittem rikitani fog a szememen, de abszolut nem, csak direkt fenynel latni hogy mennyire kék. Pont ezt a hatast akartam elerni, mert a fekete tul sok neha.