beus12

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Dermafil Arcszesz

Dermafil Arcszesz
2013. május 15.

Pár hónapja csúnya pattanások jelentek meg a homlokomon, az addig bevált termékek már nem használtak, elkezdtem keresgélni és akkor találtam rá erre. Az itteni vélemények hatására rögtön meg is vettem. Első benyomás: borzasztó a szaga. De a pattanásaim eltüntetésében segített, de nem csak ezt használtam. A tisztító hatása valami csoda, mindig nézegetem a vattát és csak ámulok. Kb. rögtön hat, ha frissen kinyomott pattanásra használtam, csökkentette a gyulladást. Pár hétig csak ezt a tonikot használtam, ami nekem nem a legelőnyösebb, mert száraz a bőröm, kicsit zsírosította, úgyhogy váltottam napi 1 használatra. Ha rendbe jön az arcom, akkor már csak alkalmanként fogom használni, ha szükség lesz rá. Sajnos száraz bőrre elég durva hosszú távon, de mivel volt/van pár pattanásom + mitesszereim is és ennél jobb tonikkal még nem találkoztam (a hátrányai ellenére is) 5 csillag.

Balea Cseresznye és Mandula Tusfürdő

Balea Cseresznye és Mandula Tusfürdő
2013. március 24.

Azért vettem meg mert még a boltban finom mandula illata volt, otthon pár használat után már csak a mű cseresznye illatot éreztem, úgyhogy szerencse, hogy nem túl tartós az illata. Nem rossz, szokásos balea, de sajnos ez is szárít egy kicsit.

Kiko Soft Focus Concealer

Kiko Soft Focus Concealer
2013. március 24.

Már a másodikat használom, főleg szem alá. Nagyon szeretem, már el se tudnám képzelni a sminkelést nélküle. Azt hiszem két színbe gyártják az egyik sárgásabb a másik rózsaszínesebb, mindkettő jól illeszkedik. A kiszerelés tényleg nem túl praktikus, az első pár használatkor úgy kellett belőle kiimádkozni a cuccot, de lehet, hogy csak az enyémmel volt valami baj. Amikor meg elfogyott az minden előjel nélkül történt, és nem voltam rá felkészülve.