beutyaddict

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 5 eladás
Megnézem

L'Oreal Paris Nude Magique Cushion SPF29

L'Oreal Paris Nude Magique Cushion SPF29
2016. szeptember 29.

Számomra az valami borzasztó. Reggel mikor feltettem széoen egységesítette a bőrömet, a színe is jól passzolt. DE! Délután suli előtt még a kocsiban felakartam dobni egy kis rúzst, és mikor belenéztem a tükörbe a természetes fénynél megláttam, hogy nagyon durván foltos lett. Szinte egy-egy paca maradt csak az arcom két oldalán. Nem győztem zsepivel leszedni. Egész suli alatt takartam a hajammal oldalról az arcom, nehogy valaki meglássa. Nagyon kellemetlenül éreztem magam, pedig púderrel fixáltam, és nem vagyok az az archoz nyúlkálós típus. Borzasztóan sajnálom így utólag rá azt a pénzt, ennyiből már majdnem pótólhattam a kedvenc Mac BB krémemet.

MAC Arcpirosító

MAC Arcpirosító
2016. augusztus 31.

En is a melba pirositonal jartam ugy, hogy fel kellett kaparnom belole mert semmi szint nem adott, azota viszont nagyon jol szuperal! :)

Too Faced Born This Way Alapozó

Too Faced Born This Way Alapozó
2016. június 10.

AZ ALAPOZÓ, csupa nagy betűvel!!!!! Inkább bb krémeket használok, az alapozók elnehezítik a bőrömet, kiemelik a vízhiányos területet, plusz a pórusokat, de annyi jót hallottam róla külföldi videosoknál, hogy úgy éreztem egyszerűen muszáj kipróbalnom. Szerencsére a színt is sikerült jól kiválasztanom, de úgy voltam vele ha sötét akkor világosítok rajta, ha meg világos akkor sötétítek. Ez az alapozó egy igazi élő photoshop. Gyönyörűen beleolvad a bőrbe, cseppet sem lesz maszkos hatás. Akinek nem lenne elég a fedése az nyugodtan építheti is. Számomra minden pénzt megér, kincskent őrzöm :)