Beya93

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 4.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 4.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

1 ELADÓ KRÉM

Paco Rabanne Olympea

Paco Rabanne Olympea
2021. szeptember 16.

Akartam egy igazi tömény édes illatot, mert eddig nem találtam meg az igazit. Eddig akármiről ezt olvastam csalódás volt. Az itteni vélemények alapján valamelyik nap megszimatoltam és hú! Annyira megtetszett egésznap a papírcsíkot szagolgattam teljesen megzavarodtam tőle. Egy jó darabig tömény édes, ahogy többen írták már tényleg az a fogfájdítós :D de mégis van benne valami sós, egyedi. Később nagyon finom szerényebb édes tiszta illattá változik. Másnap kb vettem is egy 50ml üveggel nagyon boldog voltam. Aztán 2 napig ez volt rajtam és kicsit megcsömörlöttem :D kísérleteznem kell még vele hogy milyen időbe, vagy hova fújjam mert ez tényleg tömény tud lenni. Viszont aki tényleg extra édes illatot keres annak ezt ajánlom.

Giorgio Armani Si EDP

Giorgio Armani Si EDP

UPDATE
Még mindig imádom, viszont a mindenki által írt 2 fújás utáni szuper tartósság meg hatótáv rajtam nem működik… Végtelenül dühös és szomorú vagyok mert nem tudom hogy az én bőrömmel van baj, vagy valamit nem jól csinálok, de rajtam egyszerűen semmi nem tart és semmit nem érezni. Ma nem sajnáltam és fújtam jócskán mindenhova, így tartott egészen sokáig és érezni is lehetett, de délután már csak én éreztem. Az árát tekintve ez így nem valami gazdaságos. Az illat maga továbbra is 5*

2021.09.10.
SZERELEM ❤️❤️❤️🤤🤤
Először akkor szagoltam amikor bejött, tehát már nem most volt. Egy idősebb barátnőm kapta ajándékba, rajta isteni volt, de egyrészt akkor pénzem se lett volna rá, másrészt 20 éves lehettem. Emlékszem, hogy tetszett de valahogy azt éreztem hogy nekem ez túl “felnőttes”. Aztán ennyiben maradt nem firtattam, és amikor elkezdtem parfümöket venni valahogy sose akadt a kezembe. De ma!!! Eredetileg valamelyik LVEB variációért indultam, de egyik sem tetszett. Ahogy nézelődtem megakadt ezen a szemem. Na mondom nézzük, hátha. És bumm szerelem, azt éreztem hogy nekem ez most azonnal kell. Meg is vettem, akciós volt a szett, így egy 50 ml+15 ml+krém boldog tulajdonosa vagyok :)
Az illata mennyei, számomra tökéletes, A parfüm! Édes, de nem tömény gejl mint pl LVEB/LVEB SC, vaníliás gyümölcsös, de mégis kicsit krémes púderes es néha valami halvány citrusosság is felüti a fejét. Mégsem lesz katyvasz, hanem valami csodás egésszé válik. Hatótávot/tartósságot egyelőre nem tudom belőni mert én úgy vettem észre hogy baromi gyorsan hozzászokott az orrom, de aztán újra es újra megéreztem, szóval lehet hogy ilyen téren becsapós. Azt mondjuk nem tudom hogy ez hogy hasonlíthat bárki szerint is az LVEB-re…édes oké és ennyi a hasonlóság. Ez sokkal kifinomultabb, érettebb illat, teljesen más illatokkal.
Alap darab lesz az biztos, erősen addiktív :)

Rexona Biorythm Ultra Dry Deo Stift

Rexona Biorythm Ultra Dry Deo Stift

UPDATE:
Az illata miatt levont csillagot visszaadom, mert a hatása elképesztő. Abszolút 5*. Nem izzadok ha ezt használom vagy legalábbis a hónaljamon nem, és egyáltalán nem leszek büdös, csak kellemes illat érződik. Kipróbálom majd a többi illatot is de újra vevős mindenképp.

2021.09.13.
Kevésbé izzadok tőle, és büdös egyáltalán nem leszek, csak jó illatot érezni, úgyhogy egyelőre szuper. Nagyon szerettem volna valami bio terméket használni, de sajnos egyik rosszabb mint a másik. Az összetevők is az illata miatt -1 csillag. Maga a stift nekem. Meglepően rossz illatú, ha tudom akkor nem ezt választom, erős nekem szegfűszeg/borsra hajazó illata van, de felkenve nem érezni szerencsére, úgy virágos púderes. Egyelőre összeségében tetszik, majd később jövök még updatelni.