Beya93

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 4.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 4.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Nivea Protect & Care Izzadásgátló Deo Spray

Nivea Protect & Care Izzadásgátló Deo Spray
2019. szeptember 22.

Imádom!!! Nem hagy foltot egyáltalán és egésznap csak ezt érzem, baromi tartós. Nem izzadom át és tényleg egésznap érzem, reggel befújom magam és még este is érzem. Klasszikus Nivea illat amit nagyon szeretek és nem bántja a bőrömet se. 5*

Langhaarmädchen Volumennövelő Hajpúder

Langhaarmädchen Volumennövelő Hajpúder
2019. szeptember 22.

A hátoldalán lévő szöveg nagyon menő, oroszlánsörényed lesz tőle stb. Csodát ennek ellenére nem vártam, csak a hajtöveimnek egy kis tartást, de nem sikerült hoznia. Kézbe szórva 0 hatása van, hajra szórva meg ragad mint a franc. Talán nem annyira ragadt mint a Syoss "fantasztikus" spraye, de nem sokkal maradt el tőle. Ezt legalább valamennyire tudtam hatástalanítani száraz samponnal. Kuka.

Syoss Big Sexy Volume Volumennövelő Spray

Syoss Big Sexy Volume Volumennövelő Spray
2019. szeptember 22.

Mínuszra értékelném ha lehetne. Az itteni sok jó vélemény alapján vettem meg, bár ne tettem volna. Hosszú, dús hajam van, de a fejtetőmön lelapul, szerettem volna ha a töveket kicsit megemeli és ad valami tartást. Tartást nem adott semmit, de legalább RAGADT az egész hajam!! Nagyon mérges voltam, de reggel már nem volt időm megmosni úgyhogy mehettem el ragadó fejjel. Én nem tudom hogy ezt kinek vagy minek találták ki, de ezt a ragadást nem tudom mire vélni... Nem fújtam sokat és azt is messziről.. Botrány! Kukában landolt.