bf11

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 22.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 22.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Maitre Parfumeur et Gantier Bahiana

Maitre Parfumeur et Gantier Bahiana
2018. augusztus 29.

Csodás, könnyed, nyári koktél napernyő, vagyis édeskés máz nélkül. Igazi cool illat. Összetevői okán nem lerobbanthatatlan, egy utánfújás napközben elkélhet, de ezt igazán kár lenne ennek az illatnak felróni. Inkább fás-citrusos, mint limonádé jellegű. nem tudom, nem imádni!

Tom Ford Fucking Fabulous EDP

Tom Ford Fucking Fabulous EDP
2018. augusztus 29.

Tom Forddal nem vagyunk jóban túlságosan, ám ezt az illatot nagy elánnal vártam. Sajnos, a nevén kívül semmi jót nem tudok elmondani róla. Otromba, ultrabőrős, agresszív illattá vált a bőrőmön. Az összetevők se komplex, se szólóban nem muzsikálnak, esélyük sincs a bőr-zuhatag mellett. Nem akarnám pasin sem érezni, olyan, mint egy bevágós bőrtanga. Kínos.
Azért csak tessék bőrőn tesztelni, mert a bőrkémia sok mindent befolyásolhat, de nálam "thanks but no, thanks".

Lady Gaga Eau De Gaga

Lady Gaga Eau De Gaga
2018. augusztus 29.

Számomra ez az év legkellemesebb csalódása (eddig). Őszintén mondom, fenntartással nyúltam érte, csakis a kíváncsiságom vitt. A doboz semmitmondó, ám az üveg már igen szimpatikusnak bizonyult. Az illat pedig...lenyűgözött. 30 fokban illatoltam először,és valóban a Mugler cologne ugrott be róla elsőként. Ám a Mugler kissé egyhangú leszáradásával szemben, ez mókás, okos illat. Kimondottan élveztem,a hogy időről-időre megcsapott a saját illatom (ego trip, tudom, dehát tényleg :D). Meglepően tartós és kiválóan szerepelt az utolsó pillanatig. Sok esetben a leszáradásánál bukik el nálam egy-egy parfüm, ezért is tartottam egy "celeb parfümtől" (ezek hajlamosak elbutulni), de biztatok mindenkit egy próbára legalább :) Nálam állandósult a repertoárban!

1 MÁRKA