bflorastar

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 4.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 4.
Bőrprobléma: -

Essence Ajakkontúr Ceruza

Essence Ajakkontúr Ceruza
2014. január 24.

imádom! az in the nude árnyalat boldog tulajdonosa vagyok és már el se tudom képzelni nélküle a sminkem... szupertartós és oylan szép telt a szám tőle, hogy már-már úgy tűnik kés alá feküdtem :))) nem szárít, én is az egész számon használom!

Police To Be The Queen

Police To Be The Queen
2013. december 19.

Én ma kaptam ezt karácsonyi ajinak a barátomtól! (persze én választottam hehe ) Elsőre valóban kissé rossz illata van, leginkább engem a mazsolára emlékeztet, de ha az ember hagyja kicsit hatni valami isteni lesz :O Kellemes meleg illat a bőrömön, leginkább a vanília és egy kicsi ananász érződik benne. Barátnőm is megdicsérte, pedig csak a tesztfújást érezhette, mert ugye amit kaptam azt még nem bontom fel :) Az üvege szerintem kifejezetten vagány, imádom az aranyat és a fehéret is, szerintem baromi jó ötlet a koponyán a korona. Aki csak az ocsmány üveget látja benne, azt nem is értem. Igazi extravagáns cucc! Jó kiszerelés, jó ár!

Isana Sheavaj & Kakaó Testápoló Krém

Isana Sheavaj & Kakaó Testápoló Krém
2013. december 16.

Annyira, de annyira imádom! Tavaly keztdem el használni, először szoláriumozás után, aztán teljesen rászoktam. Isteni illata van, bár engem kicsit rossz élményekhez köt, ugyanis amikor ezt használtam kint volt a barátom Angliába 4 hónapig :(. Most a balea kókuszos tégelyesét hazsnálom, de az meg sem közelíti ezt a finomságot! Ha elfogy a balea, tuti ilyet veszek ! <3