bgabriella

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 3 eladás
Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2018. február 6.

Először nagy különbséget nem láttam, aztán a 4.-5. nap körül vettem észre hogy mintha kisebbek lennének a pórusaim. Aztán egyik alkalommal zuhanyzás után észrevettem hogy tele van a fejem mitesszerekkel, ahol eddig nem is volt, aztán rá kellett jönnöm, hogy az valószínüleg a fekete szenes arclemosómtól van, amit nem is fogok többet használni, utána vagy fél óráig nyomkodtam a fejem.
Utána folytattam ennek a használatát de nem minden nap. Van hogy csak 2x egy héten, de csak azért mert inkább a pattanások és foltok ellen küzdök egy másik termékkel, és a 2 terméket nem akarom,talán nem is szabad összekeverni. De ezt általában a homlokomra kenegetem és működik, viszont ennél is azt vettem észre, hogy ha egy hétig nem használom, akkor az eddig elért eredménynek semmi nyoma nem marad, Ugyanúgy mint a hialuronos készítmények: felkenés után fél óráig működik, kisimítja a ránokat, aztán semmi. Szóval folyamatos használat esetén működik.

Én azt javaslom hogy 2-3 naponta elég használni, és nem szabad vastagon kenni, mert kicsit ragadni fog, bár hamar megszárad. És beválik. Az árát abszolút megéri.

The Ordinary Vitamin C Suspension 30% In Silicone

The Ordinary Vitamin C Suspension 30% In Silicone
2018. február 6.

Nekem ez nagyon bejött, csak néhány c-vitamonos terméket próbáltam, egyiket sem vettem meg teljes kiszerelésben, mert nem találtam hatásosnak.
Viszont ez annyira olcsó volt, azt mondtam egye fene kipóbálom.
És bakker marha jó. Ami először megtetszett benne, hogy ilyen selymes érzete van, és tök jól mattítja a bőrt, smink alá alapnak tökéletes.
Egyelőre úgy látom hogy a sebgyógyulást elősegíti és mintha a foltok is halványulnának de ezt még nem merem 100 %-ra mondani, nem használom olyan régóta.
Smink nélkül nem szeretem használni ugyanis ha nappal vagy akár este bekenem vele az arcom, sajnos én olyan vagyok hogy folyton piszkálom a fejem, utána megdörzsölöm a szememet, meg a számat, és hát nem kellemes, mikor elkezdi csípni a szemetet, és az íze sem kifejezetten jó. XD
Sokan problémáznak a szilikonon, nekem nincs gondom vele. Jó kis termék újravevős, lehet hogy a 23%-osat is kipróbálom azért. És triplán megéri az árát.

Azért itt még meg kell említenem, hogy az én bőröm pattanásos, mitesszeres, komedós, tág pórusok, egyébként alapvetően zsíros a bőröm, néhány száraz hellyel, és piroskás az arcom (nem rozácea), tehát van itt minden.
És jelenleg a The Odinary termékeket másfél hónapja használom felváltva: azelainsavas krémet, ezt a c-vitamionast és a niaciamidos szérumot. Hol reggel, hol este. És ez a három termék egyszerűen csodálotos együtt. Mostmár csak egy jó hidratálókrém hiányzik, bár nekem a rétegezős arcápolási technika nem igazán vált be amikor a Paula's Choice termékeket használtam.

The Ordinary Azelaic Acid Suspension 10%

The Ordinary Azelaic Acid Suspension 10%
2018. február 6.

Jó kis termék ez. Korábban a Paula's Choice azelainsavas kezelését használtam, viszont azt nem mertem az egész arcomra kenni, csak közvetlenül a pattikra, és hatásos volt. De a leghatásosabb az ha éjszakára ezzel bekenem az egész arcomat, és utána még a PC krémmel a pattanásokat is és tök jól leszárítja. Csak azért csinálom így mert korábbról még maradt a PC krémből, nyilván nem fogom kidobni. De abból nem rendelek többet.
De egyébként önmagában is hatásos általában minden este használom, van hogy csak az állam vonalát kenem be, vagy ahol több a pattanás. Pl. a homlokomat nem szoktam ott nincs.
Ami vicces hogy a PC krém 3x annyiba kerül. Eleinte nem is gondoltam hogy hatásos lesz mert olyan olcsó.