bgabryellla

Regisztráció dátuma: 2016. november 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. november 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Essence Make Up Buffer Ecset

Essence Make Up Buffer Ecset
2019. augusztus 19.

Lehet én fogtam ki selejtes darabot, de annyira szúr a az ecset használat közben, hogy sajnos emiatt nem szívesen nyúlok hozzá. Ráadásul nekem ez már a “túl tömött” kategória, nem is dolgozza el szépen az alapozót.. pedig szerettem volna szeretni. :(

Catrice One Drop Coverage Weightless Korrektor

Catrice One Drop Coverage Weightless Korrektor
2019. augusztus 19.

Először kicsit féltem a vizes állagától, viszont szuperjól pigmentált jó kis fedést ad. Legalábbis pont annyit, amennyi a szemem alá szüksèges. Nem ül bele a kis ráncokba, szerintem nagyon jó kis termék. Az sem hátrány, hogy nagyooon sokáig elég lesz ez a kis üvegcse, ugyanis tényleg 1 fél kis cseppel kifestem mindkét szemem.

L'Oreal Infallible 24-H Matte Matt Alapozó

L'Oreal Infallible 24-H Matte Matt Alapozó
2019. április 28.

Miért nem próbáltam korábban ezt az alapozót? 😍 Mindig is nézegettem a drogériák polcain, de kicsit elijesztett a gyér színskála és az itteni negatív vélemények. Glamour napokon végül hazajött velem. Komolyan mondom, nálam simán veri a hőn áhitott mac matchmaster alapozóm. Az volt nálam az etalon, ez viszont sokkal tovább matt marad rajtam, és tartósabb is. Ezért a pénzért ajándék! Egy negatívuma van: hajlamos az oxidációra. Nem szeretem kifejezetten ezt a kiszerelést, de max áttöltöm egy pumpás adagolóba és meg is van oldva. Emiatt nem fogok pontot levonni :)