bianap

Regisztráció dátuma: 2019. december 1.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. december 1.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Sara Beauty Spa Csokoládés Zsíros Tápláló Krém

Sara Beauty Spa Csokoládés Zsíros Tápláló Krém
2021. október 6.
(!)

Tesztelésre kaptam ezt a testápolót.
Tetszik, hogy a tubus pumpás, így könnyebb kinyomni és adagolni. Az illata először nagyon tetszett, csoki pudingra emlékeztetett. Viszont mikor bekentem magam teljesen vele, már zavaró volt a tömény csoki illat.
A krém gazdag és jól hidratál. Az én bőröm nem szokott száraz lenni, így egy kicsit lassabban is szívódott be ez a testesebb testápoló, de miután beszívódott egyáltalán nem hagyott ragacsos érzetet. Nem óriási a tubusa, így napközben itt van az asztalomon és kézkrémként is használom, úgy is jól működik.
Újra nem venném a tömény csoki illat miatt, de aki szereti a csoki illatú kozmetikumokat és szárazabb a bőre, annak ajánlom.

Pro: jól hidratál, könnyű eloszlatni, nem ragacsos, pumpás kialakítás
Kontra: Nekem túl tömény az illata

Geek & Gorgeous Cheer Up

Geek & Gorgeous Cheer Up
2021. június 14.

Ez az első hámlasztóm. Kezdetben heti 2x, most már heti 3x használom. A G&G B-bomb-jával és APAD-jával együtt használom esténként. 8+ hete használom és már látszik, hogy halványulnak a foltjaim és kevesebb a pattanásom és a miteszerem. Használat utáni reggel mindig nagyon puha és selymes az arcom tőle.

Paula's Choice Calm Mineral Moisturizer SPF 30 kombinált/zsíros bőrre

Paula's Choice Calm Mineral Moisturizer SPF 30 kombinált/zsíros bőrre
2021. június 14.

Egy mintát használtam el belőle. Az állaga könnyed, nagyon bejött. Felkenés után az arcom selymes tapintásúvá vált, kellemes érzés volt viselni ezt a fényvédőt . Előszőr hagy egy kis fehér árnyalatot az arcon, de beszívódás után nem látszott már. Nem sminkelem magam, így nem tudom, hogy milyen rásminkelni.
Azóta kipróbáltam más fényvédőt is, de ehhez vissza fogok térni. Az egyetlen negatívuma az ára.

1 ÖSSZETEVŐ