bianca

Regisztráció dátuma: 2012. május 31.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. május 31.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Organic Surge Nappali Hidratáló Krém

Organic Surge Nappali Hidratáló Krém
2013. június 25.

Még tavaly vettem a Müllerben, teljesen véletlenül választottam, a megszokott natúr krémem épp nem volt elérhető (dado sens) és kellett egy hidratáló SOS, már nem kapható itthon ez a fajta, (de Angliából megrendeltem) pedig ez volt a legjobb natúr nappali krém amit eddig használtam.
Nem szárít, nem zsírosít, szinte egész nap mattít és szuperül hidratál, csak gyorsan fogy..
Érett (35), kombinált bőrre ideális választás.

The Body Shop Teafaolajos Arctisztító Tonik (régi)

The Body Shop Teafaolajos Arctisztító Tonik (régi)
2012. szeptember 21.

Ezt a terméket még azelőtt használtam, hogy áttértem volna a natúr kozmetikumokra. Már az első használat után tudtam, ez nekem túlzás. De adtam neki 2 hetet, hátha, sajnos nem.
Bár eléggé zsíros, kombinált a bőröm, néha 1-1 pattanással, de azért nem szeretném teljesen kiszárítani.
Ez sajnos megtette. Számomra egyáltalán nem vált be.

The Body Shop Chocomania Testradír

The Body Shop Chocomania Testradír
2012. szeptember 21.

A TBS termékeit még parndorfi kiruccanásaink alkalmával fedeztem fel több, mint 7 éve, olyan olcsón adták a termékeket (outlet-ben), hogy mindenből vettünk.
A testvajakat imádom, minden más elég gyatra minőségű számomra, az arckrémek nem hidratálnak, a teafás cuccok szétszárítják a bőröm, a sampontól sprőd lesz a hajam, de főleg a radírjaik amik egytől egyig túlzottan zsíros hatásúak, ezt régen sem szerettem, de annyira elcsábultam az illatától -ami számomra mennyei és ebben ki is merült az összes pozitív tulajdonsága, hogy megvettem. Kár volt.