Bianca01

Regisztráció dátuma: 2017. január 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. január 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Playboy Play It Wild for Her

Playboy Play It Wild for Her
2022. június 2.

Szeretem ezt a parfümöt. Rajtam inkább fűszeres mint gyümölcsös. Nagyon jól tükrözi a design az illatot, mert mikor magamra fújom mindig mondják, hogy úristen mi ez a szexi, vad illat. Én érzek benne egy férfias vonalat is, ami nem illik teljesen bele ezért vonok csak le egy pontot. Tartóssága az árához képest rendben és nekem is a sima nyuszis üvegben van meg, szóval nem bántam meg, hogy ezt választottam a play boy parfümök közül.

Palette Intensive Color Creme Hajfesték

Palette Intensive Color Creme Hajfesték
2020. október 8.

Fodrászkellékesnél vásároltam dohányszőke (a minta szerint aranyfényű világosbarna) ammóniamentes festéket, aminek az eredménye foltos, hamvasbarna, töveknél bordós, fényben erősen csibesárga és zöld fényű haj. (Igen ez mind meg volt benne) Alig vártam, hogy betérjek az első boltba, meg is vettem ennek a bronz barnáját, a képen világosabb vöröses barna. Nagyon szépen feljavítottam vele a hajam, szinte minden kellemetlen árnyalatot kiütött. Világosabb részeket kellően elfedi, bár a sötétebb részeknél már oda kell figyelni. Rájöttem, hogy ennél a márkánál mindig azt rontottam el, hogy ki vártam az előírt hatóidőt a középszőkénél sötétebb festékeknél. Szinte mindig túl sötét lett. De most elmostam kb 15 perc múlva (világosabb részekre előbb felkentem) és az eredmény ugyanolyan mint a dobozon, picit szebb is.

BES Regal Zero Ammonia

BES Regal Zero Ammonia
2020. október 5.

Erős közepes. A 7.37-es dohány szőke árnyalatát vettem meg 6%-os oxival a világos szőkésbarna hajamra. És valóban aranyló fényű mint a mintán, de mégis totál hamvas az egész. Az én hajam szürke árnyalatú alapból így nagy változást nem kaptam. Hozza egyébként a várt színt, valahogy nem ez lett az én színem.
A hajvégeket nekem szárította, a szememet is csípte, kb fél óráig öblítettem. A Kin kinessences márkájú festéket kutattam, de miután a harmadik helyen sem volt, ezt ajánlották, így megvettem.
Nem dobtam magam hanyatt, ugyanakkor rossz sem lett a végeredmény. Semleges számomra.