Bianca01

Regisztráció dátuma: 2017. január 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. január 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Essence Soft Touch Mousse Alapozó

Essence Soft Touch Mousse Alapozó
2019. augusztus 30.

Évekig ezt használtam, sajnos el kellett engednem az állaga miatt (ami hozzáteszem jó, szuper fedés, porcelánbaba hatás, de rettentően sűrű és eltömíti a pólusokat, ezzel pattanásokat idézve elő és különböző bőrhibákat).
Egy ideje szüneteltetem és a bőröm újra lélegzik. Jól eloszlatva nagyon jó fedés, mégsem maszk hatású, de az arcbőrnek nagyon egészségtelen.
Egyébként azelőtt mindig is egy ilyen alapozót kerestem, jó sok szép emlék köt hozzá, így tőlem kap egy 4 pontot.

Maybelline Affinitone Alapozó

Maybelline Affinitone Alapozó
2019. augusztus 30.

Alig vártam, hogy elfogyjon. Görögországban vettem egy no-name alapozót, kb 5 euróért, ami furcsmód majdnem tökéletesen működött nálam, de elhagytam, ahelyett vettem ezt, de ez még egy pár eurós alapozó szintjét sem haladja meg. Az Essence Soft Touch Mousse-al kombinálva használtam, így azért már szerethetőbb volt, fedés szempontjából legalább is biztosan, mivel ez a termék nagyon-nagyon híg. Egynek elmegy, de nem fogom újra venni, az biztos.

Catrice All Matt Plus Alapozó

Catrice All Matt Plus Alapozó
2019. augusztus 30.

Az Amber Beige árnyalatot választottam, nem csalódtam, a szín teljesen természetes, jól eloszlatható, igaz kissé ragadós, de csak közvetlen felkenéskor, ettől függetlenül elég gyorsan szárad, szinte eggyé válik a bőrömmel. Tartósságban nem ő az igazi befutó, de nekem egy átlagos ide oda mászkálós napra teljesen oké. Évek óta az ESSENCE SOFT TOUCH MOUSSE-ot használtam, ami ugye ennél olcsóbb kategória ugyan,de annak az állaga és fedése verhetetlen. Sajnos abba kellett hagynom, mert az évek alatt rengeteg pattanást idézett elő nálam, így váltanom kellett egy folyákonyabbra és megláttam ezt. Nem régóta használom én személy szerint nagyon szeretem, kísérleteztem a MAYBELLINE AFFINITONE-jával is, de EZ annál sokkal-sokkal jobb, nem győztem kivárni, hogy fogyjon el. Erre a termékre azért adok csak négyet, mert ár-érték arányban hozza az elvártakat, tehát átlagos fedés, természetes szín, nem maszk szerű stb, de még mindig nem a legszuperebb!