Bianca01

Regisztráció dátuma: 2017. január 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. január 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Avon Perceive EDP

Avon Perceive EDP
2024. február 21.

Már egy ideje a polcon állt bontatlanul. Valamiért az maradt meg bennem, hogy az idősebb korosztály fújkálja magára. Nemrég kibontottam, fújtam belőle és annyi dícséretet kaptam, hogy megjött a kedvem a hozzá. Mostanra valahogy nincs az a klasszik Avon parfüm érzetem tőle, inkább friss, virágos. Amilyen szúrós illatokat szagoltam mostanság a karakteresebb parfümök közül, ahhoz képest ez felüdülés.

Eveline Cosmetics Natural Aloe Vera Gel 99%

Eveline Cosmetics Natural Aloe Vera Gel 99%
2024. február 21.

Zsíros arcbőrre lehetetlen alkalmazni. Fényes, nagyon ragacsos, nem szívódik be. Szőrtelenítés után szeretem használni, megnyugtatni a bőrt. Az illata csodálatos, friss. A ragacsosság miatt nekem közepes.

Update: Szőrtelenítés után aznap és másnap fürdéskor használom ès így nem pattogok ki. Egyre inkább úgy látom, hogy ezt erre találták ki. Kap még egy csillagot, de arcra én nem ajánlom.

Altapharma Teafaolaj

Altapharma Teafaolaj
2024. február 21.

Sajnálom, hogy le kell pontoznom, de tényleg NAGYON büdös!!! A többi teafa se egy kellemes de ez.... instant fejfájás. Maximum a samponba keverést tudom elképzelni, jól kimosva. Higítva is annyira tömény, dohos, hogyha a bőrön marad garantált, hogy senki se megy a közeledbe.

Update: Visszajöttem felpontozni. Samponba keverve a zsíros korpámon sokat segített és a lábkörmöm is szereti. Tonikként arcon nekem nem jó mert csípi/irritálja az érzékeny (rosacea) részeket, maximum csak a kevésbé érzékeny részeken (homlok, áll vonal) használom.

Update: A samponba keverve (1-2 csepp) végül nagyon kiszárította a hajvégeimet. Kár mert a fejbőröm amúgy szerette. A lábkörmömre használom mindennap tömènyen. Még nem látok nagy változást, de viszonylag hamar beissza a nagyobb mennyiséget is, a sárgulás mintha picit halványabb lenne. A szaga miatt viszont lassan kilakoltatnak innen ! :D