Bianca01

Regisztráció dátuma: 2017. január 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. január 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Rihanna Reb’l Fleur EDP

Rihanna Reb’l Fleur EDP
2020. március 16.

Tavaly vettem ezt a parfümöt, spontán vétel volt, megtetszett az üvegcséje, később el olvastam az itteni kommenteket, majd el is tettem, mondván valamikor majd jó lesz.
Mára kifogytam az előzőekből, így délelőtt elő is vettem, nincsenek szavak, IMÁDOM !!!!
Egészen eddig a tökéletes parfümöt kerestem és végig itt lapult nálam a polc legalján !
Egyetlen egy hátrány a tartóssága, bár ez inkább lágyabb illat, így érthető, hogy nem húzod magad után a fűszeres parfüm illatot, de elég rafinált fajta, mert a nap folyamán olykor megcsapja az orrom egy-egy mozdulatkor.
Az illata mindent visz, nem érdekel ki mit mond, ez az új KEDVENC ! ❤️

Garnier Ambre Solaire Önbarnító Spray

Garnier Ambre Solaire Önbarnító Spray
2020. március 4.

Spontán vétel volt, a boltban már pár felesleges dolog kosárba tétele után a kasszánál egyszer csak felnéztem és “húúú barnítóók!” Sosem használtam még ezelőtt semmi féle önbarnítót, de már három éve a munkám miatt nem napozok és szoláriumra sincs lehetőségem. A krém változata nagyon fel volt árazva így meg vettem a spray-t (Gondolom hamarabb ki is fogy mint a tubusos) próbaként.

Negatívum, hogy amikor magadra fújod egyáltalán nem látsz semmit, hogy hova mennyit fújtál, max érzetre elkezded kenegetni magadon a folyadékot (mert hiába fújod 30 centire, konkrétan folyik, ráadás átlátszó).
Pozitívum, nem ragadtam tőle egyáltalán, be szívta a bőröm, foltot a ruháimon nem hagyott (fehéret azért nem vennék fel az első nap).

Egy óra hatóidőt írt, én este fújtam be magam de csak reggel vettem észre a változást. Van most itt-ott egy-két foltom, a tenyerem is besárgult, de valószínű még ki kell tapasztalnom a használatát.

A színe eléggé sárgás, de még nem elrettentő, többeknek is tetszett. Kíváncsian várom a lekopást, mennyire marad “egyenletes”.
Első próbálkozásom, ezért kap egy jószívű négyest, ötöst már azért nem, mert nehéz felvinni, hogy ne legyen foltos és picit narancssárga árnyalatú.

Újra megpróbáltam, lehetetlen úgy felvinni, hogy ne legyen foltos, fehér bőrűeknek semmiképp nem ajánlom, az eredmény 100 %-osan fehér, sötét és világosbarna foltok az egész testen, szörnyű, sajnálom.
Két csillag.

Manhattan 3 in 1 Easy Match Make Up

Manhattan 3 in 1 Easy Match Make Up
2019. december 17.

Véletlen futottunk össze ezzel az alapozóval, legutóbb amikor sampont kerestem elsétáltam a sminkek mellett (mint mindig) és ott ücsörgött a polcon ez az alapozó viszonylag elég olcsón, így gondoltam, ha bár most van egy pár alapozóm, de ezt kipróbálom, a külseje nagyon megnyerő és elég sok árnyalat is volt belőle.
A rose beige-t választottam, pontosan el is találtam a színt, szerintem nem volt még alapozó ami ennyire passzolt volna az arcom színéhez, abszolút nem maszk hatású, teljesen természetes. DE ! Messze nem egy tökéletes alapozó, ár-érték arányban oké, viszont nagyon nagyon híg és a fedése iszonyat gyenge, olykor szoktam is használni alá valami mást a problémásabb helyekre.
Egyébként akinek egészségesebb a bőre, nincs sok mindent takarni, annak nagyon is tudom ajánlani, elég szolid kis “nyári” alapozó, pille könnyű.
A fedése nekem kevés, így max egy 3,5-öt adnék neki, de mivel a színe tökéletes és külseje is nagyon tetszik (tudom nem sokat számít, de én szeretem, hogy ott díszeleg a fürdőszoba polcomon), így inkább felfelé húznám kap egy 4-est.