Biancah

Regisztráció dátuma: 2019. november 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. november 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Schauma Silver Reflex Hamvas Csillogás Sampon

Schauma Silver Reflex Hamvas Csillogás Sampon
2020. február 21.

Évekig használtam (13 év értendő ezalatt) és nagyon hűséges voltam hozzá, minden hajmosást csak ezzel voltam hajlandó elkövetni. Nem engedett sárgulni, volt, hogy rajta hagytam pár percig kvázi pakolásként. Nagyon szerettem, esküdtem rá (de két hete barna lettem. Ugyanitt: melyik a legjobb színvédő sampon? :))) A szaga kicsit negatívum, olyan idegesítő erőltetett virágillat, amit még napokkal később is éreztem a hajamon, főleg ha valamiért vizes lett. De a hatása mellett ez eltörpül.
Utánabalzsamozni, olajozni kötelező!

Dove Purely Pampering Tusfürdő

Dove Purely Pampering Tusfürdő
2020. február 21.

Fu, nagyon szeretem. Extrakrémes, alig lehet eloszlatni, de jól habzik, és táplál. És sokáig érezni az illatát utána. A sheás egy szerelemillat!

Dove Shea Butter And Vanilia Scent Szappan

Dove Shea Butter And Vanilia Scent Szappan
2020. február 21.

Én mindig krémtusfürdő párti voltam, egyáltalán nem is emlékszem, hogy valaha életemben használtam volna szappant. Most beújíutottam ezzel a kis csodával, az ára nevetség tárgya.
Kibontva inkább vaníliás, mint sheás. Jól habzik, krémes és hát már egy órája zuhanyoztam, még mindig szaglászom magam :) ez az az illat, amilyet szeretnék a bőrömre a kuckózós estéken, amikor a zember belefurja a fejét a nyakamba. Olyan púderes tisztaságillat, úgy szeretem.