Biancah

1955 pont

Regisztráció dátuma: 2019. november 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

1955 pont

Regisztráció dátuma: 2019. november 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

The Ordinary 100% Organic Cold-Pressed Borage Seed Oil

The Ordinary 100% Organic Cold-Pressed Borage Seed Oil
2021. április 12.

Pár napot használtam a száraz arcbőrömre. A szárazságot orvosolta ugyan, de pici pattik jöttek elő, plusz két nagy gyulladt. Egyértelműen e termék számlájára tudom írni.
Elhasználom testre, kézre, lábszárra, úgy döntöttem. Viszont azt is testápolóba keverve, mert nem tetszik az illata. Pénzkidobás volt sajnos.

Joico Zero Heat Vékony/Normál Szálú Hajra

Joico Zero Heat Vékony/Normál Szálú Hajra
2021. április 11.

Megjelenése óta kerülgettem, csupán az ára tartott vissza, hogy valóban megér-e ennyit.
Egyre inkább mellőzni szeretném a hővel szárítást, valamint a tengerparti nyaraimon abszolút nem szárítok hajat, de a levegőn száradt hajam katasztrófa.
Katasztrófa = szöszös végek, a töve pedig lelapul.
Ez pedig tök kis praktikus, hasznos termék lesz nyárra. Picit kell tenyérbe nyomni, majd jól összedörzsölni, hogy egy habosabb textúrája legyen, majd úgy benyomkodni a hajba - egy videón láttam.
Nyilván nem nézek ki vele úgy, mintha beszárítottam volna a hajam, viszont puha, selymes lett, egyáltalán nem szöszös a vége. A száradási időt minimálisan csökkenti, egy teljes lakásporszívózás alatt száradt meg.
Elégedett vagyok vele.

Yves Rocher Haj- és Testpermet - Kókuszdió

Yves Rocher Haj- és Testpermet - Kókuszdió
2021. április 11.

Finom kókuszillatú, pedig rettegtem, hogy Wunderbaum szaga lesz, mint pl a TBS kókuszos testvajának.
Csak hozzácsaptam a notinos rendelésemhez, de már látom előre, hogy csodásan ki tudom használni nyáron.