biancatasnadi

Regisztráció dátuma: 2014. június 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. június 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

L'Oreal Paris Unlimited Mascara

L'Oreal Paris Unlimited Mascara
2019. január 22.

Lányok próbáljátok ki a vízálló verziót, sokkal sokkaljobb :) ugyanolyan szép sötét fekete színe van, hosszít, nem csomósodik és pont annyi terméket vesz fel a spirál amennyit kell a sima verzióval ellentétben. Azt hiszem megtalaltam a tökéletes spirált!

Maybelline The Falsies Push Up Drama Szempillaspirál

Maybelline The Falsies Push Up Drama Szempillaspirál
2017. február 8.

Update: nem fogom újra venni, de azért elhasználom. Iszonyatosan nehéz lemosni, és pandásodik is. Az első 2-3 órában szépen tart, potyogni nem potyog, de kenődik lefele.

A vélemények elolvasása előtt vettem meg... aztán elolvastam mindent és nagyon megbántam...10 euró volt, tehát abszolút nem vészes. De gondoltam ha már megvettem teszek egy próbát vele..éééés....IMÁDOM!!! Már használom pár hete napi szinten és gyönyörű szép hosszú fekete pillákat csinál :) egyetlen problémája, hogy lassan szárad de a végeredmény kárpótol :) biztos hogy újra fogom venni!

Nivea Visage Double Effect Vízálló Szemfestéklemosó

Nivea Visage Double Effect Vízálló Szemfestéklemosó
2017. február 8.

még a legbombabiztosabb szemsminket is könnyedén leszedi. viszont nem szeretem hogy olajos :D de ez nem a termék hibája,
tudtam mit veszek, csak ez birkózik meg ilyen mértékben a szemsminkjeimmel. Utána átmegyek rajta micellás vízzel, és tökéletesen tiszta a végeredmény, és olajos sem marad.