Biankaa

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Spirig Aknecolor Krémpasta

Spirig Aknecolor Krémpasta
2013. augusztus 27.

Nekem is a kozmetikusom ajánlotta és nagyon bevált, de én inkább télen használom mert nekem nyárra kicsit túl nehéz de ténnyleg jól fed és láthatóan kevesebb pattanásom lett tőle mint más alapozóktól. Nekem majdnem egy évig elég volt szóval megéri az árát. Én innen szoktam beszerezni http://pattanasellen.hu/spl/229152/Smink

Intimissimi Sensuale EDT

Intimissimi Sensuale EDT
2013. augusztus 6.

Én kellemeset csalódtam ebben a parfümben ,mert amikor megvettem kicsit féltem hogy majd nem lesz valami tartós az illata hiszen mégiscsak egy fehérnemű márkáról van szó ami valjuk be nem a parfümkészítésre szakosodott. De miután reggel befújtam magam és még délután is mindenki kérdezgette hogy mi ez a jó illat nem bántam meg hogy megvettem. Az illata nagyon finom édeskés,az üveg pedighát szerintem magáért beszél. :)))

Matrix Biolage Exquisite Oil

Matrix Biolage Exquisite Oil
2013. augusztus 6.

Én már nagyon sok mindent kipróbáltam mert sajnos a folytonos vasalástól nagyon töredezett a hajam.De amióta ezt használom szinte már teljesen helyreált. Én hajmosás után szárítás elött, és hajvasalás elött is használom. A hajam nagyon fényes és selymes tapintású lesz tőle és egyátalán nem nehezíti el. Ajánlom mindenkinek az egyik legjobb termék amivel eddig találkoztam. :)))

1 ÖSSZETEVŐ

Sanguinaria Canadensis EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott