biankaedlinger

Regisztráció dátuma: 2020. december 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2020. december 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Balea Caribbean Feelings Body Spray

Balea Caribbean Feelings Body Spray
2021. március 20.

Nagyon szeretem a kókusz illatot, így mindenképp be akartam szerezni. Nyáron vettem is egy üveggel, hamar el is fogyott, mivel tényleg nem túl tartós. De ez egy permet, így nem is elvárás. Az illata kellemes, édes. Még ősszel gyorsan feltankoltam, hogy télre is legyen. Esténként fürdés után szoktam inkább használni, de napközben is elfújogatom, ha egy kis frissességre vágyom. A hátránya, hogy ha közelről fújja az ember, akkor tényleg ragacsos érzetet hagy maga után. Ezért a mínusz 1 csillag. Amúgy ennyi pénzt simán megér. :)

Schülke Octenisept Seb, Bőr és Nyálkahártya Fertőtlenítőszer

Schülke Octenisept Seb, Bőr és Nyálkahártya Fertőtlenítőszer
2021. március 17.

Pár évvel ezelőtt, mikor egy privát klinikán kezdtem dolgozni, ott találkoztam vele, amikor egy műtét utáni sebemet kellett fertőtleníteni. A köldök- és orrpiercingem gyógyulását is ez a kis csodaszer segítette. Mindegyik nehezen gyógyult, de neki köszönhetően mindig hamar elmúlt az esetleges gyulladás.
Illetve apukám műtétje után is ezt használtuk a sebén, neki abszolút nem volt gyulladása és nagyon szépen, hamar gyógyult. A házi patika alapdarabja. 🙃

MakeUp Revolution Ultra Blush Pirosító Paletta - Hot Spice

MakeUp Revolution Ultra Blush Pirosító Paletta - Hot Spice
2021. január 23.

Nemrég kezdtem el használni a palettát, amit Notinoról egy akció keretén belül sikerült beszerezni. Szép színei vannak, a highlighter a pirosítokkal keverve tökéletes, önmagában nem nagyon használom. Tartós, fixálóval nap végéig is kibírja, pedig előfordul, hogy 12 órát is rajtam van...🙃