BiankaJ17

Regisztráció dátuma: 2021. augusztus 24.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2021. augusztus 24.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Geek & Gorgeous 101 Porefectly Clear 2% BHA + Sarcosine

Geek & Gorgeous 101 Porefectly Clear 2% BHA + Sarcosine
2022. május 9.

Nagyon jó kis szalicilsav! Talán az első, ami használt is. Illata enyhén acetont idéz, de elviselhető. Állagát tekintve pedig egy selymes, vízkönnyű textúra. Igaz, meg kell tapasztalni, hogy mennyit bír ebből a bőr, mivel én heti hétszeres használattal én sikeresen túlhámlasztottam, de a bőröm rendbe jötte után heti 1-2 alkalommal is csodás eredményt ér el. Szóval megjártam vele jót is, rosszat is, de végül újravettem, szóval nagyon jó hámlasztó. Csak vigyázni kell vele.

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel
2022. május 6.

A G&G Jelly Joker lemosója után próbáltam ki, mint "gazdaságosabb" megoldás (bár mindkettő termék ára nagyon előnyös), de ennél jobb terméket nem hiszem, hogy valaha fogok találni! Egyszerű INCI lista, nyugató összetevők, nem szarítja a bőr, és hibátlan ár-érték arány! WIN-WIN!

Babydream Extra Sensitive Gesichtscreme

Babydream Extra Sensitive Gesichtscreme
2022. május 2.

CSODA! Egy csoportban ajánlották de mivel kemény 700 Ft, ezért nem vártam tőle sokat, de ez nagyon jó! Az állag egy gazdag krém és kicsit dolgozni kell vele, hogy beszívódjon a bőrbe, de utána iszonyat jó érzés!Az alap rutinba is tökéletes tök jól leviszi a pirosságot és a barrier repair folyamatban is nagyon jól megállja a helyét! Ajánlom mindenkinek!

2 ÖSSZETEVŐ

Cystoseira Tamariscifolia Extract EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen