biankanagyvari

Regisztráció dátuma: 2014. október 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. október 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Blueberry Love Borotvagél

Balea Blueberry Love Borotvagél
2015. május 26.

Utálok szőrteleníteni. Ki nem? De most már komolyan mondom, néha várom, hogy hazaérjek, és elővehessem ezt a gélt. Nagyon jó illata van (igen, néha egy idő után egy kicsit már tömény, de ezerszer jobb, mint bármi más, amit eddig próbáltam), és kevés kell belőle. Legelső alkalommal naivan jócskán nyomtam a tenyerembe, de amint a bőrömhöz ért, eszméletlenül elkezdett habzani, és mindenem tiszta rózsaszín, édes illatú akármi lett. De tényleg mindenem. Azóta lényegesen kevesebbet használok, és így már látom, hogy egy jó darabig elég lesz.
A bőrömet nem irritálja, és sokkal alaposabb (és gyorsabb) munkát lehet vele végezni. Lehet, hogy egy idő után megunom, de biztosan újraveszem, maximum a változatosság kedvéért más illatban.

Miss Sporty Et Voilá Körömlakk

Miss Sporty Et Voilá Körömlakk
2015. május 18.

Nem tökéletes a fedése, és én is kicsit béna vagyok, de szerintem az ecset arra, amire kitalálták- a francia manikűrhöz- tökéletes.

Isana Körömlakklemosó

Isana Körömlakklemosó
2015. május 18.

Hébe-hóba kipróbáltam már másikat is, de többnyire évek óta ezt veszem, a nagy kiszerelésben. Olcsó, a szaga is tűrhető, nem csípi szét a bőrömet, a körmöt sem roncsolja, és sokkal jobban leviszi a lakkot sok kétszer-háromszor drágább, ilyen, meg olyan márkás társánál is.