biaszabo1

Regisztráció dátuma: 2021. február 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2021. február 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Nature Box Avokádó Hajbalzsam

Nature Box Avokádó Hajbalzsam
2022. január 7.

Ismerős ajánlására vettem meg. Nem is tudom mit mondjak egyszerre szárít és puhít is. Az alkoholt én sem értem mit keres benne, a szememet erősen marta mikor belement egy pici. Nehezen tudtam kiöblíteni, pedig vékonyszálú hajam van, sok vele a macera pedig nem az olcsó kategória. A hosszán puhított de a végekre kellett az extra olajozás. Az illata tetszik. Vékonyszálú hajra nem ajánlanám.

Update: Azóta már új balzsamot használok (olcsóbban is) és most jöttem rá, hogy ez mennyire rossz volt.

L'Oreal Elseve Extraordinary Clay Agyagos Balzsam

L'Oreal Elseve Extraordinary Clay Agyagos Balzsam
2022. január 7.

Nagyon jó balzsam, elégedett vagyok vele. Nem nehezít, hanem puhít. Érdemes egy picit elidőzni vele, hogy be tudja szívni rendesen a haj. Hátránya, hogy picit híg, így gyorsan fogy, de ezért nem vonok le pontot.

Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil & Almond Sampon

Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil & Almond Sampon
2022. január 7.

Ár-érték arányban meg vagyok vele elégedve. Szerintem jó az állaga és az illata is tetszik. A Johnsons’ baba tusfürdő illatára emlékeztet. Egyéb dolgot nem fedeztem fel, de nekem eléggé jól puhítja a hajamat, ami már elegendő ahhoz, hogy nyugodt szívvel elhasználjam. Az újra vevés még kérdéses, de nem kizárt.