Bibi0097

Regisztráció dátuma: 2021. január 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2021. január 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10
2021. január 5.

Nyári bőrszínemhez, az esküvőmre szereztem be. Mázlim volt, épp akciósan jutottam hozzá.
A Váci utcán vettem a szaküzletben, előtte kaptam mintát kipróbálni, nagyon kedves volt a hölgy aki kiszolgált. (Vírushelyzet miatt arcra nem sminkelnek)
Csatkalozni tudok az előttem szólóhoz. Össze sem hasonlítható egy drogériás alapozóval hosszan tartó viselés esetén. 12-kor sminkeltem magam, másnap reggel 5-ig tartott a táncos mulatság. A felvételeken pedig végig csodásan fest az arcom. Természetesen minimálisan olajosodott a bőröm, de ez kevésbé volt feltűnő mint a drogériás, hétköznapi alapozómat viselve. Meseszép, egységes bőrt varázsol, amikor először készítettem vele a sminkem nem hittem el hogy az én bőröm is tud így kinézni. Valóban gyorsan szárad, érdemes vele kis pöttyökben, területenként dolgozni.

Alverde Glamorous Volume Szempillaspirál

Alverde Glamorous Volume Szempillaspirál
2021. január 5.

Nagyon szeretem, szépen íveli a pilláim, nem ragadnak tőle össze. Régóta megvan már és a legkevésbé sem száradt be.
Negatívuma hogy nagyon könnyen lejön, kenődik. Párás, ködös időben viselni horror :D De nincs is ráírva hogy vízálló, ezt nem is vártam el tőle. Van egy tartósabb spirálom is, felváltva használom őket.

Alverde Szemöldök Formázó Zselé

Alverde Szemöldök Formázó Zselé
2021. január 5.

Dús, szőke szemöldökömre használom. Szuper természetes hatást lehet vele elérni, mindennapra kiváló. Ár érték arányban a legjobb amivel eddig találkoztam.