bibi24

Regisztráció dátuma: 2018. április 24.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. április 24.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced UV Face Protection Cream 50+

Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced UV Face Protection Cream 50+
2023. augusztus 3.

Nekem nem volt ilyen negatív tapasztalatom mint a többieknek, én nagyon megörültem hogy a fluidos változatnak van krémes terméke is. Valószínűleg atomszáraz a bőröm mert nem fényesedtem extrémen, és kényelmes volt viselni is, nem ragadt. A szaga viszont rettenetes, nem tudom hogy romlott termékem van-e vagy ilyen alapból de nem kéne ilyennek lennie… valószínűleg teste fogom max elhasználni vagy megválok tőle :/ nem ajánlom, mert annyira nem olcsó ennyi kompromisszummal

Garnier Ambre Solaire Fluid Arcra SPF50+

Garnier Ambre Solaire Fluid Arcra SPF50+
2023. augusztus 3.

Igazából nem rossz nagyon, állagra én kedveltem hogy folyékony, viszont a fényvédelme nem az igazi, le tudtam égni vele, pedig nem tartózkodtam a napon :( mivel 40ml, így az ára sem olyan kedvező a többi fényvédőhöz képest.

Purito Daily Go-To Sunscreen

Purito Daily Go-To Sunscreen
2022. augusztus 10.

Kombinált/zsíros bőröm van, nekem egyáltalán nem jött be a termék sajnos. Mikor felkenem, akkor még kellemes, lágyan fénylő az eredmény, de ez a nap folyamán még jobban bezsírosodik, iszonyatosan fénylik. Smink alá nem jó. Nekem az eucerin oil control fényvédője jobban bejött zsíros bőrömre (sajnos az csípi a szemet, de azzal együtt is sokkal jobb). Sajnálom hogy ennyire nem jött be, az árához képest sokkal jobb terméket vártam.
Nekem pattanásokat is okozott, szóval nem tudok hogy fogom így elhasználni, mert testre se jó :(