bibi24

Regisztráció dátuma: 2018. április 24.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. április 24.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Elizabeth Arden Eight Hour Cream Skin Protectant

Elizabeth Arden Eight Hour Cream Skin Protectant
2021. december 29.

Kis kiszerelésben vásároltam meg, 3 eight hours cream termékcsaláddal együtt, és ez lett igazán a befutó. Tényleg mindenhova kenhető, mindent megjavít, ahogy a rommá kiszáradt ajkaimat is! Az állaga és a szaga meglepően fura ahogy korábban az előzők is írták, de a hatásáért nekem megéri abszolút. Kis kiszerelés is rengeteg ideig elég lesz.

Lush New Szilárd Sampon

Lush New Szilárd Sampon
2020. október 22.

Először nagyon furcsa volt az erős, fűszeres illata, de meglepő módon semmi irritációt nem okozott, sőt még az érzékeny, ekcémára hajlamos bőrű párom is használja. Nagyon bejött a termék, és a hajnövesztő hatását is látom a babahajamon, és mintha kevésbé hullana a hajam.
Kis negatívum, hogy szárítja a hajat, ezért mindenképpen szükséges balzsam utána, de megadom neki az 5 csillagot, mert 100%-ban csomagolásmentes, jól tisztít, és működőképes samponkorong, nagyon örülök hogy rátaláltam.

UPDATE: április óta használom heti 2 alkalommal, így már nagyobb képet kaptam a termékről. A hajhulláson tényleg segít, azt figyeltem meg, viszont nagyon szárítja a hajat, így balzsam/hajpakolás mindenképpen szükséges a termék után. 1 csillagot leveszek, mert továbbra is szeretem az illatát és a csomagolásmentességét.

Lush Megawatt Smile Fogkrémzselé

Lush Megawatt Smile Fogkrémzselé
2020. augusztus 26.

Nemrég olvastam, hogy a Lush hamarosan megszünteti a terméket, így szerencsés vagyok, hogy pont megvettem :D
Elsőre fura volt a zselés állag, de szerencsére fogmosás közben nem zavaró, teljesen úgy működik, mint a többi fogkrém. Nagyon tetszik a citromos illata, és az egész fürdőszobának kellemes illatot ad. Fehérítő hatása nincs, de jól tisztít, nem habzik.