bibi24

Regisztráció dátuma: 2018. április 24.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. április 24.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Purito Daily Go-To Sunscreen

Purito Daily Go-To Sunscreen
2022. augusztus 10.

Kombinált/zsíros bőröm van, nekem egyáltalán nem jött be a termék sajnos. Mikor felkenem, akkor még kellemes, lágyan fénylő az eredmény, de ez a nap folyamán még jobban bezsírosodik, iszonyatosan fénylik. Smink alá nem jó. Nekem az eucerin oil control fényvédője jobban bejött zsíros bőrömre (sajnos az csípi a szemet, de azzal együtt is sokkal jobb). Sajnálom hogy ennyire nem jött be, az árához képest sokkal jobb terméket vártam.
Nekem pattanásokat is okozott, szóval nem tudok hogy fogom így elhasználni, mert testre se jó :(

e.l.f. Holy Hydration Face Cream - Fragrance Free

e.l.f. Holy Hydration Face Cream - Fragrance Free
2022. március 21.

Az egyik legjobb hidratálókrém amit próbáltam!!! Száraz bőrre télen fantasztikus, illatmentes, a krém állaga rendkívül gazdag, nehezebb formulának mondanám. Biztosan újraveszem szárazabb időszakra.

Burt's Bees Beeswax Lip Balm

Burt's Bees Beeswax Lip Balm
2022. március 21.

Ajándékba kaptam, nagyon kíváncsi voltam erre a termékre mert nagyon jókat hallottam a márkáról. Ez az ajakápoló szörnyen szárította az ajkamat úgy, hogy égett és pár hétig csontszáraz volt. A borsmenta olaj miatt lehet, száraz ajkakra nem ajánlanám ennyire nem csalódtam még termékben. Nem hogy nem használ, hanem rontott az ajkam állapotán :(