bibogi23

Regisztráció dátuma: 2015. március 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. március 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Mandulina Kókusz & Shea Testápoló Krém

Mandulina Kókusz & Shea Testápoló Krém
2021. december 19.

Imádom!Végre egy testápoló amitől nem ragadok össze éjjel,nincs tolakodó illata sem!Nagyon könnyen beszívja a bőröm ebben a téli időszakban!Kellemes illata van nagyon visszafogott!Üvegben van minden termék!
Örülök hogy rátaláltam a márkára a többi terméke is szuper!
+pont hogy az üveg visszaváltható!Több ilyen is lehetne!

Mandulina Kókusz & Kamilla Arclemosó Tej

Mandulina Kókusz & Kamilla Arclemosó Tej
2021. december 19.

1 hete használom reggel,este!Jó kis termék szépen tisztít, nem szárítja a bőrömet!
Mégis sajnos nekem idegen ez a tej állag,hogy száraz bőrre kell felvinni!Előtte cerave lemosóm volt sztem ha elfogy ez akkor a ceravet veszem újra!
A márka többi terméke bevált,tulajdonképpen ez is adja amit ígér,velem van a baj!

Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster

Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster
2021. december 9.

Egy kissebb kiszerelést vennem kellett belőle mert akkora volt körülötte a look hogy mondom ezt ki kell próbálnom!
Hát..igazából nem volt se kellemes se rossz csalódás!Számomra semleges ez a termék!Szeretem reggel felkenni a bőrömre mert olyan érzés mintha adnék egy pohár vizet a bőrömnek lehet h erre is van kitalálva és nem kéne nagyobb csodát várni tőle, de nincs hiányérzetem ha mégis kihagyom a rutinomból!
Pici van még benne, ha esetleg akciós lesz lehet veszek még de biztos rohanok az rlső boltba amint elfogy.