bibogi23

Regisztráció dátuma: 2015. március 13.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. március 13.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Mizon Hydra-Full Solution Water Volume Aqua Gel Cream

Mizon Hydra-Full Solution Water Volume Aqua Gel Cream
2019. augusztus 12.

Nyáron nappali arckrémnek tökéletes! Nagyon könnyű gél állagú, gyorsan felszívódik nem hagy réteget, rétegzős rutinba beépítve kellően hidratál! Az ára is szuper szerintem! Télre vszinű kevés lesz, de most nyáron ebbe a melegbe szuper! Az illata is finom nem zavaró!

iUNIK Beta-Glucan Daily Moisture Cream

iUNIK Beta-Glucan Daily Moisture Cream
2019. augusztus 12.

Eléggé dehidratált a bőröm ezért rendeltem meg a szérummal együtt, és mert megtaláltam egy magyar webshopban így nem kellett rá heteket várnom! Ez egy plusz pont volt hogy mellette döntöttem! Eléggé tartalmas krém, kicsit nehezebb szívódik fel de éjjelre tökéletes! A szérumával együtt használom estére és sokkal hidratáltabb a bőröm! Illatmentes szerintem, praktikus csomagolás nagy kiszerelés! Nem tudom még hogy ujraveszem e mert még keresem a tökéletes hidratálót, de elhasználom az biztos!

iUNIK Propolis Vitamin Synergy Serum

iUNIK Propolis Vitamin Synergy Serum
2019. augusztus 12.

Mintát kaptam belőle! Engem meggyőzött, meg is rendeltem a teljes kiszerelést! Nappalra használom nagyon hidratált és táplált a bőröm tőle! Tetszik a nagy kiszerelés ár érték aránya szuper! Könnyen felszívódik, nem hagy ragacsos érzetet, rétegzős rutinba tökéletesen be lehet építeni!