biboranna

Regisztráció dátuma: 2016. november 14.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. november 14.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Miss Sporty Nail Expert Manicure Körömnövekedést Segítő Lakk

Miss Sporty Nail Expert Manicure Körömnövekedést Segítő Lakk
2016. december 2.

Az egyetlen körömlakk, amelyre azt tudom mondani: csodaszer! :). Sajnos mióta az eszemet tudom rágom a körmömet, de már volt, hogy 2-3 hónapig kibírtam rágás nélkül, és olyankor mindig ez volt a kedvenc körömápoló termékem. 2 réteggel felkenve elég tartós, szép selymes a színe, és valami miatt olyan "egészséges" érzésem van tőle, még a körömágyon levő sebek gyógyulásában is segít.

Syoss Color Stylists' Selection Tartós Hajfesték

Syoss Color Stylists' Selection Tartós Hajfesték
2016. december 2.

Érdekes, hogy ennyi rossz tapasztalatot látok. Én 2 éve festettem be a barna hajamat "lágy barna" színnel, és még most is látszik az alján, aranyosan csillog! :) Előtte se a henna, se a fodrászok által kikevert profi hajfesték nem használt, egyszerűen se érzésre, se színre nem lett más (főleg a hajerősítés+a szép aranyos-vöröses csillogás volt a cél). Igaz, ha jó emlékszem 35-40 percig volt fenn a hajamon, lehet, hogy amiatt lett olyan szép a színe és a csillogása. Igazság szerint tökéletesen teljesített, minden hozzáfűzött reményemet teljesítette: erősebb hajszálak, szép tartás, szép szín :). Sőt, nekem tetszett az is, ahogyan idővel a színe megváltozott: a sötétbarnából igazi lágy barna lett, de az aranyos-vöröses csillogás megmaradt, és a lenövés sem látszott.