bigbogesz

Regisztráció dátuma: 2016. július 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. július 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

La Roche-Posay Effaclar K

La Roche-Posay Effaclar K
2017. július 30.

Régóta próbálgatom, az elején, téli időszakban semmilyen hatással nem volt az arcbőrömre,nem éreztem,hogy a pórusaimat összehúzná, vagy egységesítené bőrömet. Viszont most a nyári melegben észrevettem,hogy a már kezelt pattanásaim helye, a pirosság gyorsan eltűnik a használatával. A krémnek nagyon könnyű az textúrája,kellemes elkenni. Nem fogott meg a termék,újra nem veszem az tuti.

Real Techniques Deluxe Gift Set

Real Techniques Deluxe Gift Set
2017. január 30.

Ebben a csomagban megtaláltam a legjobb highlighter ecsetet, egyszerűen gyönyörűűű és nagyon puha, az olcsóbb highlightereket is szépen felviszi. Az alapozóecseten sokat töprengtem,próbálgattam,hogy mire lesz alkalmas,s nekem a korrektor bőrömbe püfölésére jól bevált. A szemfesték ecsetet a szemfesték satírozására használom, nagyon szépen lehet vele dolgozni.A tusecset az egyedüli,amit nem tudok kihasználni. Összességében nagyon jó kis csomag.

Yves Rocher Zéro Défaut Flawless Skin Foundation 14H

Yves Rocher Zéro Défaut Flawless Skin Foundation 14H
2017. január 30.

T-zónában zsírosodó, tág pórusú bőrűeknek nem ajánlanám. Kimondottan kiemeli a bőröm negatív tulajdonságait: 3-4 óra után kizsírosodik a t-zóna, még púder használatával is; pórusokat kiemeli, gyengén fed. A számomra teljesen jó Rose 300, és Rose 200 színekből állandó hiányt tapasztaltam a boltokban. Én tuti váltok más alapozóra.