bigdaybeauty

Regisztráció dátuma: 2019. december 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. december 13.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Makeup by Mario Soft Pop Powder Blush

Makeup by Mario Soft Pop Powder Blush
2023. július 30.

Nagyon szeretem ezt a terméket, és ha lehet csak ehhez nyúlok az összes pirosító közül. Én sosem voltam igazán oda a piacon kapható pirosítókért, valahogy a színek vagy a textúra nem jött be és nem vagyok egy Mac fan, hiába van ezer féléjük, nem jött be az se,.
Ennek a pirosítónak a legtöbbje matt, vagy éppen csak természetes bőrfényességet ad. 5 színből 3 van meg, nagyon univerzálisan használható, mindenféle bőrszínhez és típushoz. A tükrös tok is tetszik, de én kivettem a másneses palettámba. Tökjó lenne, ha még több színnel és highlightos pirosítóval is bővítené majd a kollekciót.

Rene Furterer Naturia Dry Shampoo

Rene Furterer Naturia Dry Shampoo
2022. február 1.

A zsírosságot kitolja 1-2 nappal, de sajnos enyhén sárgás port fúj, nem fehéret, amit nem tudok maradéktalanul kifésülni, megváltoztatja a hajszínem. Nagyon be is mattítja. De a legrosszabb, hogy számomra orrfacsaró izzadságszaga van. Elviselhetetlen.

Helia-D Botanic Concept Nappali Hidratáló Krém Tokaji Bor Kivonattal Normál/Kombinált Bőrre

2021. december 14.
(!)

Tesztelésre kaptam a terméket. Alapvetôen vízhiányos a bôröm és télen ez még rosszabb, de ennek ellenére azért az orrom zsírosodik. Arra számítottam, hogy lehet nyárra lesz inkább jó választás, de egyáltalán nem húzódik a bőröm használat mellett, télen sem. Csak több óra után kezd el minimálisan fényleni az orrom, úgyhogy nagyon elégedett vagyok. Az illatát nagyon szeretem.

2 ÖSSZETEVŐ