bigdaybeauty

Regisztráció dátuma: 2019. december 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. december 13.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Rene Furterer Naturia Dry Shampoo

Rene Furterer Naturia Dry Shampoo
2022. február 1.

A zsírosságot kitolja 1-2 nappal, de sajnos enyhén sárgás port fúj, nem fehéret, amit nem tudok maradéktalanul kifésülni, megváltoztatja a hajszínem. Nagyon be is mattítja. De a legrosszabb, hogy számomra orrfacsaró izzadságszaga van. Elviselhetetlen.

Helia-D Botanic Concept Nappali Hidratáló Krém Tokaji Bor Kivonattal Normál/Kombinált Bőrre

2021. december 14.
(!)

Tesztelésre kaptam a terméket. Alapvetôen vízhiányos a bôröm és télen ez még rosszabb, de ennek ellenére azért az orrom zsírosodik. Arra számítottam, hogy lehet nyárra lesz inkább jó választás, de egyáltalán nem húzódik a bőröm használat mellett, télen sem. Csak több óra után kezd el minimálisan fényleni az orrom, úgyhogy nagyon elégedett vagyok. Az illatát nagyon szeretem.

Charlotte Tilbury Latex Love Szájfény

Charlotte Tilbury Latex Love Szájfény
2021. december 14.

Elèg rutinos netes vásárló vagyok, de ilyen mellényúlásom rég nem volt! A CT másik szájfénye volt az első, amit vettem, gondoltam ez a limitált még jobb lesz, ennek van fedőszíne. Ami meglepett, hogy hiába majdnem ugyanannyi a kiszerelés, ez a szájfény kétszer akkora méretre. Meg is örültem, mikor kibontottam, végre a szín tökéletesen megfelelt a képnek, gyönyörű fedése és textúrája van, igazából 5 csillag lenne, DE...a szaga és az íze katasztrófa! Mint egy gazdag, idős néni, aki magára borított valami szörnyű pacsulit. :( a kellemetlen íz azután is maradt, hogy a szájfény már lekopott. Sajnos hiába lenne szuper termék, ezek miatt használhatatlan.

UPDATE: Lerontottam egy csillagra. Felbontás után elvileg egy évig megőrzi a minőségét, és kevesebb mint egy év alatt megromlott, az applikátor zöld penészes volt. Még sosem jártam így :/

2 ÖSSZETEVŐ