bigdaybeauty

Regisztráció dátuma: 2019. december 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. december 13.
Bőrtípus: Száraz

Bioderma Atoderm Intensive Gél-Krém

Bioderma Atoderm Intensive Gél-Krém
2020. augusztus 31.
(!)

Nagyon örültem, hogy tesztelhettem a terméket, mert már egy ideje rájöttem, hogy sajnos a gyógyszertári krémeken kívül mással nem szabad próbálkoznom, ezért hasonló gyógyszertári testápolókat és tusfürdőket használtam amúgyis. Bár viszket a bőröm, kenegetni kevéssé szeretem hagyományos testápolókkal, mert zavar a zsíros krém hatás.
Na ennél a terméknél erről szó sincs! Zselés, nem teljesen átlátszó állagú krém, ami nagyon kellemes érzetet hagy, és a test könnyen beszívja, matt marad utána a bőrfelület. Arcon is próbáltam, T-vonalon sokkal visszafogottabb volt a zsírosodás, mint krém nélkül. Igaz, kezet kell mosni használat után, de testre kenve egyáltalán nem ragacsos és TELJESEN szagtalan, ami nálam nagy plusz. Azonnal enyhítette a viszkető érzést, és a hatása hosszútávú volt. A bőröm szívta magába nagyon, sokat kellett használnom, viszont nem kellett mindennap kennem, 4-5 nap múlva kentem be újra, és még akkor sem viszketett, úgyhogy szerintem hozza amit igér.
Egy apróságot emelnék ki: szerintem télire lehet "kevés" az állaga miatt, erről még nem tudok nyilatkozni, de sűrűbb állagú krémből van bőven a piacon, nyárra tökéletes.

Skindinavia The Makeup Finishing Spray Bridal

Skindinavia The Makeup Finishing Spray Bridal
2020. augusztus 11.

Használom egy ideje, és hihetetlenül jól állja a sarat. Nem merném semmire lecserélni, de nem is akarom! Még a legextrémebb körülmények között is megállja a helyét. Víz és izzadságálló, bírja a párás meleget is. A vendégeimre használom menyasszonyi sminknél, és mindenki ámuldozik, hogy meg sem mozdul a sminkjük, akármennyit táncolnak, akármennyire szakad róluk a víz. A legmegdöbbentőbb számomra az volt, amikor az egyik menyasszony hajnalban sminkestől dőlt ágyba, és reggel mikor mentem a kreatív fotózáshoz kisminkelni, még meg volt az előző napi teljes sminkje, amit előző nap délután 4kor tettem fel! Illata nem nagyon van, nekem ez plusz jó tulajdonság.

Sigma Spa Express Brush Cleaning Mat

Sigma Spa Express Brush Cleaning Mat
2020. augusztus 7.

Tipikusan az a termék, ami ránézésre egy újabb felesleges kütyünek tűnik, de NEM az! Nem igazán szerettem mosni a saját ecseteimet (ki szereti?), hosszú és időigényes volt. Volt brush cleaining eggem, de túl kicsi a felülete, és vízálló töményebb alapozós ecseteknél elhasalt, ráragadt a festék, majd vitte rá a következő ecsetre. Mióta sminkesként is dolgozom, természetesen mindig kitisztítom az ecseteket nagy mosással, akár egymást követő napokon is. Ez a kis szőnyeg hihetetlenül lerövidíti a procedúrát, és főleg a fehér szálú ecseteknél láttam látványosan hogy mennyivel tisztább így. A szőnyeg bal oldala, ahol sűrűbben vannak a dudorok, szem ecsetekre való, a jobb oldala a nagyobb dudorokkal arcecsetekre. Jó befektetésnek látom, mert így az ecseteim minősége és élettartama is tovább fog tartani.

UPDATE: Mivel a szappan még habzik is a felületen a tisztítás során, így sokkal kevesebbet kell használni belőle!

1 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ