Bigris

Regisztráció dátuma: 2015. május 26.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. május 26.
Bőrtípus: -

Megnézem

Yves Rocher Venice

Yves Rocher Venice
2022. április 5.

Egy vintage mini alapján írom a véleményemet. Nyitása Calvin Klein Obsession, leszáradása egy az egyben Dior Addict. Nagyon jó kis illat.

Zara Majestic Opulence EDP

Zara Majestic Opulence EDP
2022. március 25.

Lancome La Vie Est Belle Intensément dupe. Nagyon naqy a hasonlóság. A Zara kicsit kisebb szillázsú és kicsit kevésbé tartósabb, talán egy hangyányival kevésbé gyantás-szantálos a leszáradása, mint a Lancomé. Egy kicsit általánosabb vaníliás leszáradásba megy át, de ha nem fújtam volna egyik kezemre a MO-t, a másik kezemre a LVEBI-t, észre sem venném a különbséget. A LVEBI-t imádom, a vélemények alapján gondoltam kipróbálom a MO-t is, annyit olvastam a hasonlóságról. A MO csak nemrég érkezett, még további tesztelésre szorul, de azt hiszem ez nagyon jó és olcsó alternatívája lehet a La Vie Est Belle Intensément-nek, ha valaki nem tud vagy akar tízezreket adni egy parfümért.
Annyit még, hogy az üvege gyönyörű, letisztult, minőségi. Mellesleg annyira nehéz, hogy fegyverként is használható. Nagyon tetszik ez a letisztult dizájn.
Tőlem megérdemli a maximális csillagot.

Lancôme La Vie Est Belle Intensément EDP Intense

Lancôme La Vie Est Belle Intensément EDP Intense
2022. március 23.

Up: El kellett telnie majdnem másfél évnek, hogy a leghasználtabb parfümöm legyen. Tavaly november óta csak elvétve, illetve csak esténként fújok mást, annyira rákattantam. Mostanában váltott egy kicsit az illata iránti érzékelésem. Eddig a púderesebb oldalát éreztem. Valószínűleg a tél miatt. Hűvösebb időben nagyon púderessé tud válni. Fűtött helyiségben, illetve most, ahogy melegszik az idő, a balzsamosabb, gyantásabb oldala jelentkezik amellett, hogy van benne pici fanyarság is. Mintha életre kelt volna az alapjában a benzoin-vanília-szantál kombó. Amúgy nagyon szeretem mind a púderes, mind a balzsamos oldalát, de most teljesen be vagyok zsongva a balzsamosságtól. Nem tudom meddig tart még a szerelem, de lehet be kell szereznem belőle még egy üveggel, mielőtt gyatrábbra formulálják. Ha még nem késő.

2020. július 30.Laracroft férjével egyetértve, ő nekem is olyan mindent IS magamra fújok parfüméria illat, de a jó értelemben. :-) Amikor először próbáltam, február vége volt. A kabátom ujjára fújtam. Nem voltam elájulva tőle. A nyitása eléggé hasonlít a La Nuit Tresor-ra. Aztán az idő haladtával a La Nuit-os fejillat elillan, és átvált egy púderesebb, sőt kifejezetten púderes málnás-virágos vonalra.
Erősségében vetekszik az anyaillattal. Frissítés nélkül is elég két fújás egész napra, és elég ahhoz, hogy a a munkahelyemen a kollégák még délután is finoman érezzék, hogy a folyosón előttük jártam pár perce. Azt gondolom egy 30 ml-s is nagyon sokáig elég.
Szerint jobban teljesít és tartósabb huszonfokban, mint nagyon melegben. 30 fok körül kevésbé érzem magamon, szinte nem is érzem, míg ha hűvösebb helyen vagyok, azonnal körbeölel az illat. Az anyaillathoz először nem éreztem a hasonlóságot, nagy melegben viszont mégis van hasonlóság, akkor viszont az Absolu-hoz érzem talán hasonlóbbnak.
Mindenesetre az én orromnak az Intensément sokkal teltebb a jegyekben. Az anyaillat számomra "laposabb". Valahogy benne sokszor nem érzem a jegyek orgiáját, a csúcsot a grafikonon, ami az Intensément-ben benne van. Egyszerűen nem tudom hogyan magyarázzam el.
Az első véleményemet 2020.06.25.-én írtam, most kicsit lerövidítettem. Azóta ez a parfümöm lett a legdicsértebb az összes közül. Bárki lép be az irodába, mindenki megjegyzi, hogy milyen finom. Amerre megyek kapom rá a bókokat. Tényleg nagyon finom, de a rengeteg gyönyörű parfümöm mellett nem gondoltam volna, hogy ő fogja a legtöbb dícséretet bezsebelni. :-)