biju94

Regisztráció dátuma: 2016. február 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2016. február 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: -

Axe Anarchy Women Deo Spray

Axe Anarchy Women Deo Spray
2019. május 16.

Szeretem, friss és jó illatú (dicsérték már meg ) és annyira erős amennyire kell.(A Rexona deo spray rendesen fullasztó). A ruhát nem fogja meg ami plusz pont. Az árát én is sokallom, viszont nekem sokáig kitart, és szerencsémre sokszor akkor akciós amikor beszerző körúton vagyok :D
Az ára miatt kap csak levonást.

Rexona Sexy Deo Spray

Rexona Sexy Deo Spray
2019. május 16.

Túl erős az illata, majdnem minden használatnál megköhögtet annyira erős,(de legalább az izzadságszag abszolút nem érződik :D)..és fog!,nagyon kell figyelnem,hogy ruhára ne menjen , mert cserébe szép fehér foltot hagy rajta, és indulás előtt nem túl kellemes, azzal vacillálni, hogy átöltözzek, ezért nem újra vevős.

Yves Saint Laurent Manifesto L'elixir

Yves Saint Laurent Manifesto L'elixir
2019. május 16.

Első kifújáskor kellemes, édes de még nem émelyítő...leszáradáskor gagyi vattacukros parfümre emlékeztet az illata, (a vaníliát sehol nem érzem) ez számomra elviselhetetlen....
Nem vagyunk kompatibilisek egymással :D

1 teljes nap kellett ahhoz, hogy annyira megszelídüljön,hogy kiérződjön belőle(minimálisan) a vanília most már kellemesebb, nem tömény cukormáz, de így sem leszünk barátok :D Viszont a külseje iszonyat tetszik, kár,hogy a benne lévő tartalom nem passzol hozzám, de ritka szép üvege van.