biju94

2000 pont

Regisztráció dátuma: 2016. február 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

2000 pont

Regisztráció dátuma: 2016. február 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Maybelline Hyper Precise Szemhéjtus

Maybelline Hyper Precise Szemhéjtus
2020. január 11.

Update: Nagyon megvagyok elégedve vele,bár nem mindennap használom,azért így is több hónapja szuperál. A legutóbbit az őszi glamour-napokon vettem és még elég jól bírja, ugyanolyan mint mikor megvettem.. Szépen, könnyen lehet megrajzolni a tusvonalat.

Jól pigmentált, szép mélyfekete vonalat lehet húzni vele,könnyen&gyorsan és nem szöszölődik a hegye, a sokadik használatnál sem.
Eddig ez a legjobb tus amit használtam. Amit ezzel felraksz az ott is marad.
Újravevős!

eos Smooth Stick Lip Balm - Strawberry Sorbet

eos Smooth Stick Lip Balm - Strawberry Sorbet
2020. január 6.

Az összetevői szépek, maga a termék jó, bár a vanilias jobb izű : )) szóval szerintem azt fogom újra venni.
Nagy negatívuma, hogy a tekerője egy idő utan bekrepál sőt, leesik az alja ... nem igaz, hogy nem tudják normálisan megcsinálni, ha már 1000Ft-ért eladják, legalább használhatóra csinálnák meg ...
Maga a termék 5*, de 2*-t levonok tőle az előbb említett dolog miatt.

Maybelline The City Mini Palette

Maybelline The City Mini Palette
2020. január 5.

Update: Le kell ot pontoznom....
Egyszer sem ejtettem le megis elkezdtek kihullani a szinek es mar az also barnabol le is tort..bosszus vagyok miatta, mert nem szeretnem, hogy hasznalhatatlan legyen es osszemaszatolodjanak a szinek..azert ahhoz draga volt. Mar banom, hogy kiadtam erte azt a 2000ft-t akciosan sem eri meg az arat, sajnos valoban alig latszodik es eleg hamar eltunik a szemhejrol 🙄 Pedig a szinek meg mindig bejonnek. Annyira jol mutatnanak ha pigmentaltabbak lennenek. :(

A színei tetszenek, de nem elég pigmentáltak. Teljes áron pénzkidobás, akciósan még talán belefér viszont legközelebb másfélét vagy más márkát próbálok ki. Annyiból jó, hogy olyan palettát vettem amiből az összes színt eltudom használni.

1 ÖSSZETEVŐ