Bildiko78

Regisztráció dátuma: 2016. április 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. április 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Chanel Les Beiges Healthy Glow Alapozó SPF25 / PA++

Chanel Les Beiges Healthy Glow Alapozó SPF25 / PA++
2018. január 24.

Alapból fényes a bőröm, ezért olyan alapozót kerestem, ami nem fénylik, viszont nem is lesz tőle poros-száraz a képem. Szerettem volna ha könnyű viselet, de azért van valamennyi fedése, mert mostanában megbolondult a bőröm és elkezdett pattanásokat növeszteni. És ezeknek a feltételeknek tökéletesen megfelel. Viszont a színe miatt majdnem elvetettem. Nekem sárgás tónusú a bőröm, és először a 20-as és a harmincas szín között vacilláltam, de szörnyű lett a végeredmény, konkrétan narancssárga lett a fejem a világosabbtól is. Na persze nem rögtön, hanem felkenés után negyed órával. És akkor megtaláltam a 22-es színt, ami rose néven fut, ki tudtam próbálni a tesztert, viszont át kellett mennem másik bolba megvenni. Ott a kedves eladóhölgy figyelmeztetett a pénztárnál, hogy ez szerinte nem az én színem lesz, hiszen szemmel láthatólag nincs rózsás bőrszínem, de nem hagytam magam lebeszélni és nagyon jól tettem.
Attól féltem az illata zavarni fog, mert erre elég érzékeny vagyok, de egyáltalán nem, pár használat után már észre sem vettem.

Estée Lauder Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent 2017

Estée Lauder Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent 2017
2017. június 27.

Nekem 100 ml-es van, idei kiadás, szaküzletben testápolóval és mini bronzosítóval volt összecsomagolva pár ezer forinttal drágábban mint a szóló 50 ml-es 😊. És megkérdeztem az üzletben, azt mondták hogy nem változik az illat évről évre.

Balea Pflegecreme mit Liebe Frangipani & Kokos

Balea Pflegecreme mit Liebe Frangipani & Kokos
2017. április 17.

Télre nekem nagyon kevés volt a hidratáló hatása, a csomagolása cuki, táskábadobós, de a kibontása macera, már ezek miatt sem venném újra. De a legrosszabb a szörnyű szaga, már megint ez a műkókusz.