Biloba

Regisztráció dátuma: 2017. február 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. február 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

CL Vital Pumpás Dezodor Spray

CL Vital Pumpás Dezodor Spray
2020. február 1.

A golyós verziója van meg. Az illata nekem tetszik, éppen nem lépi túl férfias határt, de csak az első pár órában érződik, akkor is inkább friss, mint férfias. Meglepően jól bírja a rohangálós napokat még műszálas felsőben is, ami nálam nagyon nagy szó. A legjobb alumentes deók között van, amit próbáltam, remélem a nyári időt is bírja.

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk
2019. szeptember 10.

Az elején tényleg finom illatú, aztán már csak az erős, mesterséges, műszagot éreztem. Balzsamként elmegy, de nem csodaszer, viszont nem kiöblítendő ápolóként használva nagyon kell figyelni, hogy mennyit használ az ember, nekem kevéstől is könnyen csomós lett. Az elején szerettem, de hamar elkezdtem dupla, tripla adagnyit használni, hogy minél hamarabb elfogyjon, hosszú, majdnem derékig érő hajammal még így is vagy félévig kitartott, vagy tovább.
Inkább maradok a natúr, kókuszolajos/sheavajas pakolásnál, ezért nem adnék pénzt.

Nature Box Sárgabarack Tusfürdő

Nature Box Sárgabarack Tusfürdő
2019. szeptember 10.

Gyerekkoromból emlékeztet egy illatra, ezért megvettem akciósan, hát... A flakonban tényleg nagyon finom, de zuhany után 5 perccel már nem érződik belőle semmi, ápolónak se mondanám, mindig szükség volt utána testápolóra. Elmegy, vegán, de tök felesleges.