bingus86

Regisztráció dátuma: 2016. február 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. február 15.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Pixi Rose Glow Mist

Pixi Rose Glow Mist
2020. július 13.

CF arcpermetet kerestem, jó összetevőkkel. Még tavaly nyáron bukkantam rá,azóta használom és nem csalódtam! Nagyon szeretem,mert hidratálja és ragyogóvá teszi a brutálisan száraz bőrömet. Semmiféle irritációt vagy kellemetlen érzést nem tapasztalok a használatakor. Biztos,hogy újraveszem,ha elfogy egyszer, de egyelőre még van benne bőven. Sminkelésnél nálam ő alap:)

PomPom Tápláló Krém Neem Olajjal

PomPom Tápláló Krém Neem Olajjal
2019. február 27.

Borzalmasan kiszáradt a bőr a karomon és a lábamon. Fél éjszaka húzódótt és viszketett, alig tudtam aludni. Végső elkeseredésemben már majdnem elindultam a gyógyszertárba valami komolyabb kencéért. Előtte még a rendelésemhez hozzácsaptam ezt a krémet,hátha...és igen! Hetekig/hónapokig tartó kínlódásomnak vetett véget már az első használat után. Biztos,hogy állandó helye lesz a polcon! Az illatát imádom, a színe meg nem érdekel, ha hupilila lenne ciklámen pöttyökkel, akkoris imádnám :D

PomPom Rózsakert Nappali Arckrém

PomPom Rózsakert Nappali Arckrém
2019. február 27.

Tökéletesen hidratálja a száraz bőrömet, finom az illata, jók az összetevők. Nem is emlékszem, hogy mikor volt utoljára ennyire puha a bőröm tél végén. Az ára is baráti.

2 ÖSSZETEVŐ