bingus86

Regisztráció dátuma: 2016. február 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. február 15.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Catrice Better Than Waterproof Wash Off Vízálló Dúsító Szempillaspirál

Catrice Better Than Waterproof Wash Off Vízálló Dúsító Szempillaspirál
2021. szeptember 18.

Ez tényleg csodaszer! Kipróbáltam mindent a Diortól a TooFaced-en át a Lovely-ig, de vagy nem volt látványos az eredmény vagy bántotta a szemem, valamint a többség nekem is a szemem alatt végezte. A másik Catrice spriált rendeltem meg legutóbb, ami lemosható meleg vízzel (Glam&doll 24h valami…),utána láttam, hogy ez is létezik, így a következő notino-s rendelésemhez hozzácsaptam ezt is. Álom, de komolyan! Rétegezhető, látványos, tartós, nem irritál, viszonylag jó INCI, CF, könnyen lemosható. Az ára egy vicc!!!! A kefe nagyon különleges, olyan, mintha szilikon és hagyományos ötvözete lenne. 1-2 rétegben elegáns és természetes, több rétegben pedig műszempillához közelítő. Borzalmasan érzékeny a szemem, kontaktlencse és sok könnyezés mellett sem bántó és tartós. Aki régóta keresgél egy megbízható spirált, az tegyen egy próbát.

Pixi Rose Glow Mist

Pixi Rose Glow Mist
2020. július 13.

CF arcpermetet kerestem, jó összetevőkkel. Még tavaly nyáron bukkantam rá,azóta használom és nem csalódtam! Nagyon szeretem,mert hidratálja és ragyogóvá teszi a brutálisan száraz bőrömet. Semmiféle irritációt vagy kellemetlen érzést nem tapasztalok a használatakor. Biztos,hogy újraveszem,ha elfogy egyszer, de egyelőre még van benne bőven. Sminkelésnél nálam ő alap:)

PomPom Tápláló Krém Neem Olajjal

PomPom Tápláló Krém Neem Olajjal
2019. február 27.

Borzalmasan kiszáradt a bőr a karomon és a lábamon. Fél éjszaka húzódótt és viszketett, alig tudtam aludni. Végső elkeseredésemben már majdnem elindultam a gyógyszertárba valami komolyabb kencéért. Előtte még a rendelésemhez hozzácsaptam ezt a krémet,hátha...és igen! Hetekig/hónapokig tartó kínlódásomnak vetett véget már az első használat után. Biztos,hogy állandó helye lesz a polcon! Az illatát imádom, a színe meg nem érdekel, ha hupilila lenne ciklámen pöttyökkel, akkoris imádnám :D

2 ÖSSZETEVŐ