bingus86

Regisztráció dátuma: 2016. február 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. február 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás
Megnézem

PomPom Tápláló Krém Neem Olajjal

PomPom Tápláló Krém Neem Olajjal
2019. február 27.

Borzalmasan kiszáradt a bőr a karomon és a lábamon. Fél éjszaka húzódótt és viszketett, alig tudtam aludni. Végső elkeseredésemben már majdnem elindultam a gyógyszertárba valami komolyabb kencéért. Előtte még a rendelésemhez hozzácsaptam ezt a krémet,hátha...és igen! Hetekig/hónapokig tartó kínlódásomnak vetett véget már az első használat után. Biztos,hogy állandó helye lesz a polcon! Az illatát imádom, a színe meg nem érdekel, ha hupilila lenne ciklámen pöttyökkel, akkoris imádnám :D

PomPom Rózsakert Nappali Arckrém

PomPom Rózsakert Nappali Arckrém
2019. február 27.

Tökéletesen hidratálja a száraz bőrömet, finom az illata, jók az összetevők. Nem is emlékszem, hogy mikor volt utoljára ennyire puha a bőröm tél végén. Az ára is baráti.

BH Cosmetics Bliss Lash Ultimate All-In-One Mascara

BH Cosmetics Bliss Lash Ultimate All-In-One Mascara
2019. február 13.

4,5 csillagot adnék rá,ha lehetne. Nagyon szép a kivitel. A festék minősége is szuper: fekete, nem túl híg,de könnyen kenhető. Nem pereg, nem lesz pandamaci estére sem, lemosni viszont egyszerű. Nem bántja az érzékeny szemet. Egyetlen problémám a nagy, bumfordi kefe, amivel én ügyetlenül bánok, összekenem magam itt-ott és nem lesz annyira brutálisan jó az eredmény, csak majdnem tökéletes. A márka minőségileg maximálisan a toppon van, állatkísérleteket sem végeznek, az összetevők is rendben. Az ára picit drágább az itt feltüntetettnél, 3500.- körül rendeltem, de maximálisan megérné még a dupláját is!! Aki ezt a típusú kefét szereti, az mindenképpen próbálja ki!