Biofeleség

Regisztráció dátuma: 2013. május 13.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. május 13.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Labello Fruity Shine Peach

Labello Fruity Shine Peach
2016. április 3.

A legújabb Labello-kedvencem! Az illata szintetikus de nem tolakodó, nagyon finom. Az ajkakon egy nagyon puha és kényelmes réteget hagy, közel sem a Soft Rose-tól megszokott viaszréteget. És az ápoló hatása is hosszan megmarad. Gyönyörű enyhén színes és fénylő, szájfény hatású, de természetes. Szóval csillagos 5-ös

Clinians Hydra Basic Nappali Hidratáló Krém

Clinians Hydra Basic Nappali Hidratáló Krém
2015. december 4.

2015. nov. 10: Tegnap sikerült megvennem a krémet, úgyhogy az első benyomásokat írnám most meg, aztán a hatásáról idővel frissítek :)
A krém fehér színű és tapintásra igen krémes. Az illata közepesen enyhe púderhatású illat ami ötvözi a virágos és tengerfriss jegyeket.
Egy fél-egy borsónyi elég belőle az egész arcra, azonnal puhává teszi a bőrt és hosszan hidratálja. Habár krémes állagú, tökéletesen eloszlik a bőrön és azonnal felszívódik, semmilyen zsíros-fénylő réteget nem hagy.
Tehát az első benyomásaim határozottan pozitívak.

2015. december 4: Frissés, majdnem egy hónapi (24 napos) használat után: 5-re emelem a csillagok számát mert a bőrömre az a krém tökéletes. Habár over40 vagyok, a vegyes és nagyon érzékeny bőrömet nagyon jól ápolja, gyorsan felszívódik és valóban egész napra hidratál. A hidratáló hatása vetekszik a La Roche Posay hidratáló kréméjével amit előtte használtam, de a benne lévő ásványoknak pedig még egy revitalizáló hatását is érzem.
Jelenleg felváltva használom a gránátalmás nappali krémmel, 5 napig használom ezt és 2 napig a másikat, de amint elfogy újra fogom venni :)

Rimmel Extra 3D Lash Szempillaspirál

Rimmel Extra 3D Lash Szempillaspirál
2015. november 11.

5 csillag, de én még többet is adnék neki :) Ez eddig a kedvencem a szempillaspirálok közt, mert az ár-minőség-hatás aránya ennek a legjobb. Tuti hogy újraveszem.
A szilikonkeféje engem egy lapos kanálra emlékeztet, amelynek a "hasán" a sörték aprócskák, a szélein pedig hosszabbak. Már jó ideje használom, s így kitapasztaltam hogy először jobb az apró sörtés hasát használni, mert ez a része az ami szétválasztja, megemeli és dúsítja a szempillák tövét, majd ezután átmenni a hosszabb sörtékkel amelyek még inkább szétválasztják a pillákat és hosszabbá teszik őket.
A hozzám hasonló kis jellegtelen szempillával rendelkezőknek valóban igéző szempillákat varázsol.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ