bioglar

Regisztráció dátuma: 2020. szeptember 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2020. szeptember 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Isana Peach Blossom Deo Zerstäuber

Isana Peach Blossom Deo Zerstäuber
2022. április 4.

Tetszik az illata, de nagy csodát azért ne várjunk tőle. Viszont télre vagy nem túl meleg időben itthonra tökéletesen megfelel, amikor nem akarok tartós, de szinte levakarhatatlan dezodort használni. A 4 csillag jár a részemről, mert igazából az említett 2 időszakra vettem és azokra elegendő is volt.

Innisfree Lip Sleeping Mask With Green Tea Éjszakai Ajakmaszk

Innisfree Lip Sleeping Mask With Green Tea Éjszakai Ajakmaszk
2022. március 1.

Nagyon szeretem ezt az ajakmaszkot. Egy másik koreai termék helyettesítőjeként vettem, mivel ezt itthonról is meg tudtam rendelni, és nem kellett csalódnom, hozza, amit ígér. Reggel mikor letörlöm a maradékot majd lemosom, szépen lejönnek az elhalt hámsejtek is, tehát ajakradírként is jól működik, ami számomra fontos szempont volt, mivel télen nagyon hamar kicserepesedik a szám.

CeraVe Hidratáló Tisztító Olaj

CeraVe Hidratáló Tisztító Olaj
2021. október 13.

Már vagy 3 hete ezt használom tusfürdő helyett, a márka hidratáló tisztítóját és az SA-s lemosóját is egész testre is szoktam használni, mivel iszonyat száraz és KP-s bőröm van. Előbbi kicsit időigényesebb, mivel nem habzik, utóbbi meg a hideg beköszöntével már nagyon szárítja a bőröm. Ez a verzió nagyon jól működik, valamennyire habzik, vagy legalábbis állagot vált, így könnyebben eloszlatható és abszolút nem szárít. Októberben máskor testápoló nélkül már vakarózok, mint a bolhás kutya, de ez még egyszer sem fordult elő! És ami plusz pont, hogy a mostani levakarhatatlan dezodoromat is lemossa. Jó, az illata, már amennyi van neki, az nem üde virágillatú, de a sok jó mellett ez engem nem is érdekel.