biondi

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Mesotica Active Clean Gel

Mesotica Active Clean Gel
2022. május 25.

Szerintem ez a legjobb arclemosó, amit eddig próbáltam! Nagyon szép tiszta, egységes bőrképet eredményez, amióta használom, és árban is nagyon jó. Sokáig elég, egy-két pumpálás elég egy lemosáshoz, de alapozót, sminket azért letörlöm egy krémes, natúr lemosóval előtte. Nagyon szeretem, és nagyon örülök, hogy végre megtaláltam a legjobb lemosót! :)

Napvirág Szilárd Sampon Hajhullás Ellen

Napvirág Szilárd Sampon Hajhullás Ellen
2022. február 21.

Nagyon szeretem! Próbáltam egy-két natúrabb sampont, sokáig csak a Bilka seborrheás fejbőrre való samponja volt jó, de szerintem változtattak az összetételen, mert régebben csodálatos volt, majd másikat használtam néhány hónapig, aztán megint Bilkát, de azóta borzasztó hatása lett. Csak a Napvirág hajhullás elleni szilárd samponja az, ami bevált a hosszú, hullámos, természetes szőke, vékonyszálú, de dús hajamhoz. Úgyhogy nem is próbálkozom mással, nekem minden tekintetben tökéletes: sokáig kitart, jó tartása van tőle a hajamnak napokig, a fejbőröm nem viszket, a színét is mintha felfrissítené, pedig valóban barnás a habja a gyógynövényektől, egyébként nagyon jól habzik, nagyon könnyű vele hajat mosni. Egyedül a tárolását kell megoldani, tömb lévén, ha vízben áll, szét tud esni, de ez a legkevesebb. Mindenkinek ajánlom, főleg érzékeny fejbőrűeknek. Én egy kis balzsamot használok utána, de majd arra is keresek valami megoldást, egyébként az olivaolajos/lenmagolajos pakolás hajmosás előtt sokat segít. :)

UPDATE: Annyira szépen ápolja a hajamat, hogy lassan elhagyhatom a balzsamot is. :)

Bilka Bioaktiv Sampon Zsíros Hajra, Szeborea Ellen

Bilka Bioaktiv Sampon Zsíros Hajra, Szeborea Ellen
2021. december 11.

Szerintem változtattak az összetételen, régebben csak ez segített az érzékeny fejbőrömön, majd másik sampont használtam, utána újra ezt, és nem túl jó. Nincs tartása a hajamnak, a fejbőröm még érzékenyebb lett, hullani is kezdett a hajam. Áttértem a Napvirág szilárd samponjára, az bevált egyszer, úgyhogy nem is keresek másikat.