biondi

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Bioderma Photoderm SPF30 Napozó Spray

Bioderma Photoderm SPF30 Napozó Spray
2020. július 4.

4,5-est adnék neki egyelőre, leginkább az illatanyagtartalom miatt vonnék le tőle, bár engem nem irritál szerencsére. Olyan naptejet kerestem, ami spray-s, rendesen beszívódik, nem fogok fehér cseppeket izzadni, de valamennyire azért jó összetevőkkel rendelkezik. Én eddig a Sun Dance 30-as átlátszó nap spray-t használtam, amit szerettem, de kissé ragadt azért, olajos érzést hagyott maga után, plusz borzasztóak az összetevői. Árban egész jó volt, leárazva 5800 Ft-ért vettem. Kell neki idő, míg beszívódik, de nem hagy ragadós érzést legalább. A bronzosító hatás fontos szempont volt, mert alapból nagyon fehér bőröm van - erről nem tudok még beszámolni, egyelőre csak amolyan mindennapi naptejként használom munkába járáshoz, stb., de szerintem jól megleszek vele akkor is, ha majd több időt töltök a napon. Ápolja a bőröm, nem irritál, és meg kell hagyni, naaaaaagyon finom az illata, de tényleg nem lenne fontos Parfum-öt rakni egy naptejbe. Ettől függetlenül szerintem szuper. :)

Beauty Glam Hyaluronic Boost Serum

Beauty Glam Hyaluronic Boost Serum
2020. július 4.

UPDATE: Rájöttem, hogy az én bőröm hogyan szereti ezt a legjobban: egy adag krémet az ujjammal a tenyeremre teszek, és egyetlen (!) csepp elég a szérumból, összekeverem a két tenyeremmel, és gyorsan felteszem az arcomra. (Lehet, hogy ezelőtt túl sokat tettem belőle, azért szárított.) Így megmarad a mattító hatás, de nagyon szépen ápol is, puha lesz tőle az arcbőröm. Sokkal egységesebb, szebb bőrképem van, mióta ezt használom. Most 4,5-est adnék neki, de csak azért mert nincs viszonyítási alapom, ez az első szérumom.

Én 3,5-est adnék neki igazából. Kettős érzésem van vele kapcsolatban. Ami pozitívum, hogy egységesebbé, feszesebbé teszi a bőrömet, talán mattít is, de ezt félig-meddig betudom a negatívum részének, vagyis hogy engem szárít. Próbáltam vizesen, nedvesen, szárazon, krém fölé és alá is kenni, de határozottan szárít, nem olyan hámlasztóan, inkább csak nem puhítja a bőrömet, sőt. Pattanásokat nem okoz. Olajjal keverve radírozás után elhasználom estékre, de az biztos, hogy tovább keresem a kedvenc szérumomat hasonló árkategóriában.

Barnängen Oil Intense Shower Cream Krémtusfürdő

Barnängen Oil Intense Shower Cream Krémtusfürdő
2020. július 4.

Télen nagyon kiszáradt a bőröm, amire vettem egy Eucerin "mindenmentes" testápolót, de szerettem volna egy ápoló tusfürdőt is. Végül őt választottam a DM-ben, és nagyon örülök neki. :) Illatok közül ő lett a kedvencem, de szerintem ápolásra is jobb, mint a kék társa. Ezt használom kb. fél éve, és szerintem nem is fogom nagyon cserélgetni. Nagyon jó puha, szép tőle a bőröm, szerintem segített a helyreállításban - pedig a combomon kis, piros pöttyök is megjelentek ezelőtt, de azok is elmúltak, illetve a felkaromon lévő piros pöttyök is megszűntek. Az illata csodálatos. Virágos-púderes, nőies illata van. Nagyon szeretem, abszolút megéri az árát.