biondi

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Barnängen SOS Vard Regeneráló Kézkrém

Barnängen SOS Vard Regeneráló Kézkrém
2020. december 30.

Szuper kézkrém. Gyorsan beszívódik mind, nem ragad. Nagyon jól ápol, az én repedezettre, pirosra, sebesre száradt kezeimet két használat után rendbetette kb. 1-2 óra alatt. Örülök neki, hogy illatmentes, így ha az érzékeny arcbőrömhöz érek, akkor is rendben van. Csak ajánlani tudom. 1300 forintért vettem, de biztosan sokáig fog tartani, mert sűrű, zsíros, kiadós.

Miss Sporty Divine False Lash Szempillaspirál

Miss Sporty Divine False Lash Szempillaspirál
2020. augusztus 2.

Évek óta Miss Sporty szempillaspirálokat használok. Próbáltam Yves Rocher-t, Pupát, de ár-érték arányban mindig ehhez a márkához kanyarodtam vissza. Mindig a nagykefés, ívelt fajtájúakat keresem, szerintem attól lesznek igazán szépek a szempilláim, amik egyébként teljesen szőkék, szinte láthatatlanok festék nélkül, ezért is olyan fontos a jó spirál. Azt hiszem, ez lett a kedvencem az összes közül, csodaszépek lesznek tőle a szempilláim, mélyfeketék, és nagyon szépen kiemeli a természetes formát is.

Bioderma Photoderm SPF30 Napozó Spray

Bioderma Photoderm SPF30 Napozó Spray
2020. július 4.

4,5-est adnék neki egyelőre, leginkább az illatanyagtartalom miatt vonnék le tőle, bár engem nem irritál szerencsére. Olyan naptejet kerestem, ami spray-s, rendesen beszívódik, nem fogok fehér cseppeket izzadni, de valamennyire azért jó összetevőkkel rendelkezik. Én eddig a Sun Dance 30-as átlátszó nap spray-t használtam, amit szerettem, de kissé ragadt azért, olajos érzést hagyott maga után, plusz borzasztóak az összetevői. Árban egész jó volt, leárazva 5800 Ft-ért vettem. Kell neki idő, míg beszívódik, de nem hagy ragadós érzést legalább. A bronzosító hatás fontos szempont volt, mert alapból nagyon fehér bőröm van - erről nem tudok még beszámolni, egyelőre csak amolyan mindennapi naptejként használom munkába járáshoz, stb., de szerintem jól megleszek vele akkor is, ha majd több időt töltök a napon. Ápolja a bőröm, nem irritál, és meg kell hagyni, naaaaaagyon finom az illata, de tényleg nem lenne fontos Parfum-öt rakni egy naptejbe. Ettől függetlenül szerintem szuper. :)