biondi

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Chanel Chance Eau Tendre EDP

Chanel Chance Eau Tendre EDP
2019. szeptember 22.

Itt vettem Krémmánián kifújósat, véletlenül - az utolsó pillanatokban olvastam el, hogy ez EDP, de egyáltalán nem bántam meg. :) Nekem sokkal finomabb, nőiesebb, kellemesebb, nincs benne az a fanyarság, ami nekem sok volt az EDT változatban. Tökéletes választás őszre.

Dr. Konopka's Tápláló Arckrém

Dr. Konopka's Tápláló Arckrém
2019. május 17.

A kedvenc arckrémem, sőt, nálam AZ arckrém. Semmi mást nem használnék (fényvédőn kívül) emellett. Télen kicsit kevés, ha a mattító, teafaolajos, agyagos Body Shop alapozót ráteszem, de ez nem a krém hibája, az alapozó valóban szárít. A Konopkák közül is ez a kedvenc, az illata és az állaga miatt is. Nagyon jól hidratál, egyáltalán nem okoz allergiás reakciót, pedig nagyon érzékeny bőröm van. Ha felkenem, nagyon zsíros, de hamar beszívódik, nem fénylik, és szépen el lehet rajta dolgozni az alapozót, és az Eucerin mattító arcra való napozó krémemmel is tökéletesen megvannak. Estére is ezt használom (vagy arcradírozás után jojobaolajat), és reggelre gyönyörű a bőröm. Elmúltak a pattanásaim is, ami nálam nagy szó, bár ez nem csak a krémek érdeme. A Bioderma Sensibio arctejjel (és rózsavízzel) szoktam reggel és este is tisztítani a bőrömet, majd vízzel lemosom, és utána rögtön ez, minél hamarabb zuhanyzás után. Imádom! :)

Spirit of Wild Roses EDP

Spirit of Wild Roses EDP
2019. március 5.

A kedvencem lett most tavasszal. A Chloe Nomade-ját használom alkalmakra, ezt pedig leginkább az ára és a tartóssága miatt hétköznapokra, de nagyon imádom. Tipp: Mugler Alienjével keverve egészen fantasztikus. :)