birokitti

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Borza Organikus Levendulás Sheavajhab

Borza Organikus Levendulás Sheavajhab
2019. szeptember 20.

Nagyon jól hidratál, mivel ilyen szuper összetevői vannak, ajakápolásra is jó, de a sarkamra is használom esténként.

e.l.f. Pirosító és Bronzosító Kontúrozó Duo

e.l.f. Pirosító és Bronzosító Kontúrozó Duo
2019. szeptember 20.

A St. Lucia árnyalatot vettem meg, külföldön. (Utána láttam az itt megírt véleményekben, hogy mennyivel olcsóbb lett volna online megrendelni...) Elsőre kicsit csalódás volt, mert a csomagolásán teljesen más színű a pirosító, mint amilyen valójában - a termék inkább korallos-narancsos pirosítóval rendelkezik, ami még ráadásul csillog is. Viszont a bronzosítója nagyon szuper, a fehér bőrömhöz egyáltalán nem erős, természetes hatású, és építhető is, ha valakinek viszont sötétebb bőrszínhez erősebb kontúrra lenne szüksége. Idővel a pirosítóját is megszerettem, a csillámok sem túl erősek benne, így összességében nem hat természetellenesnek. A csomagolás jó minőségű, nagy tükörrel.

Revolution Sheer Lip Folyékony Ajakrúzs

Revolution Sheer Lip Folyékony Ajakrúzs
2019. szeptember 20.

A White Wedding árnyalat van meg nekem, külföldön vettem. Könnyen eldolgozható, kellemes illatú nem ragadós, viszont kevésbé tartós szájfény, folyékony ajakrúzs. Bár egy ilyen formulától nem is nagyon várható el a tartósság, mégis emiatt elég gyenge minőségű terméknek tűnik. Ha viszont pont olyasmit keresel, ami jól néz ki, könnyed, nem kell aggódni miatta, hogy a fogad rúzsos lesz, és szívesen felkened óránként, akkor lehet, hogy neked való!

1 MÁRKA

4 ÖSSZETEVŐ