Bitta

Regisztráció dátuma: 2016. január 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. január 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Yves Rocher Ragyogó Fiatalság Alapozó

Yves Rocher Ragyogó Fiatalság Alapozó
2019. november 24.

Egynek jó, de ahhoz picit drága. Az összetevői alapján választottam, azzal nincs gond. Elég kiadós, elsőre sűrűnek tűnik de szépen egyenletesen oszlik. A természetes arcfényt teljesen letompítja, matt hatást eredményez és olyan mintha az egész arc porpúderrel lenne fedve. Sehol nincs az enyhe gyöngyházfény amit a leírás alapján vártam. Közepesen fed, mivel ugye nincs tele műanyaggal, ez pozitívum. A lemosása kissé nehézkes ennek ellenére. Normál/enyhén száraz bőröm van, semmi extra, és egy alapozótól se várok extrát csak természetes hatást. Ez nem hozza, nem venném újra.

Balea Volumen Shampoo Patchouli & Jasmin

Balea Volumen Shampoo Patchouli & Jasmin
2016. július 19.
(!)

Ennyiért számomra hihetetlen. Normál fejbőröm van, vékony és töredező a hajam, ami akkor is hullik, ha nem töredezik a vége. Csodát ugyan nem tesz, de a volument valóban növeli, szép puha lesz tőle a hajam és egyáltalán nem zsírosít, sőt mintha egy napot rá is tudnék húzni még. Látom,itt eléggé megoszlanak a vélemények róla, nekem nagyon bevált.

Varga Gyógynövényes Sampon

Varga Gyógynövényes Sampon
2016. július 19.
(!)

Nagyon hullik a hajam, kipróbáltam ezt is. A hajam nagyon szép puha lett utána, a hullásban javulást egyelőre nem tapasztaltam. Nekem nem szárít,pedig vékony és töredező hajam van. Összetevőit tekintve bíztató.