Biu

Regisztráció dátuma: 2013. november 28.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. november 28.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

ColourPop Mar Pressed Powder Shadow Palette

ColourPop Mar Pressed Powder Shadow Palette
2019. május 31.

Ez a paletta maga a nyár. Napcsókolta meleg színek, a kék Í(vagy zöld ki hogy hívja) szinte világít, ezt a palettát még a kevésbé bevállalósok is szeretni fogják, mert akár teljesen letisztult sminkeket is lehet vele készíteni,

ColourPop Lit Pressed Powder Shadow Palette

ColourPop Lit Pressed Powder Shadow Palette
2019. május 31.

A WET párjaként került hozzám, nekem ez az ultimate karácsony paletta, akkor csak ehhez nyúltam szinte, kaptam is érte a sok dicséretet, mivel nagyon látványos, ámbár nem túl hivalkodó sminket lehet vele varázsolni. Ajánlani nem ajánlom feltétlen, akik a nude vonalon mozognak, és csak úgy sminkelgetnek, nem valószínű, hogy kihasználják majd, de aki szeret ki-ki tekinteni a komfort zónájából, azoknak mindenképp ajánlom.

ColourPop Wet Pressed Powder Shadow Palette

ColourPop Wet Pressed Powder Shadow Palette
2019. április 10.

Nagyon kis kompakt, már a csomagolása is megvett, de a színek is nagyon jók benne, hiánypótló a piacon ilyen kicsi, de extra paletta. Vannak benne neutrális színek is, de nagyon feldob egy bármilyen sminket ha csak egy kék árnyalatot is használunk belőle. Ár-érték arányban kiváló, nem egy must have paletta de az olyan színőrülteknek mint én, nagyon jó vásár.

1 ÖSSZETEVŐ

Aluminium Benzoate EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott