Bius05

Regisztráció dátuma: 2020. június 16.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. június 16.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

BH Cosmetics Zodiac Paletta

BH Cosmetics Zodiac Paletta
2021. november 20.

Aranyos kis paletta, pont azt adja, amit ránézésre vár az ember. Nem túl izgalmas, de jó minőségű, primerrel tartós, a mattok eldolgozhatóak, építhetőek, a fényesek is szépek, teszik a dolguk :)

Beauty Bay Age of Opulence Eyeshadow Palette

Beauty Bay Age of Opulence Eyeshadow Palette
2021. november 20.

Gyönyörű színek, erős pigmentáltság, egy kissé túl erős is talán. Utólag olvastam el a dobozon a pigment warning-ot, tehát azt, hogy egyes színeket nem javasolnak a szemkörnyékre, mert túl pigmentáltak és befoghatják (befogják!) a bőrt. A második sor első színe egészen biztosan ilyen, de az intenzív pirosak nagy része ilyen sajnos. Nem izgatta a bőröm, de a tegnapi festés után most is halvány rózsaszín a szemhéjam egy része, pedig ma volt rajta egy intenzív kék egy másik palettából. Nem feltűnő, de látszik.
Urban decay Primer potion volt alatta, egész nap csodásan tartott, intenzív volt, nem foltos. A fényes színek brutálisan intenzívek, gyönyörű az egész. Az egyetlen, ami levesz egy csillagot, az a bőr befogása. Én akciósan vettem 12 euróért.

Dove Go Fresh Cucumber Deo Roll-On

Dove Go Fresh Cucumber Deo Roll-On
2021. szeptember 5.

Hatalmas csalódás. Annyira tetszett az illata a boltban (ez nem változott azóta se), hogy tudtam, hogy velem fog jönni. Egy hónapja használom, csak tudnám, hogy minek! Felkenem és pár óra múlva kifejezetten büdös leszek, pedig ez egyáltalán nem jellemző rám. Már a párom is megjegyezte, hogy mostanában gyakran érzi, hogy megizzadtam (korábban még edzések után se jegyezte meg soha!). Most, hogy leírtam ezt, el is határoztam, hogy kidobom a francba, nem szívatom magam és a környezetem tovább vele.