Best of Beauty 2019

biusjj

Regisztráció dátuma: 2012. július 7.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. július 7.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Calvin Klein Obsession Night for Woman EDP

Calvin Klein Obsession Night for Woman EDP
2019. április 26.

Végre végre az enyém! A secret obsessionnél leírtam, hogy 2010 óta keresem. Látatlanul nem szerettem volna megvenni, így el is maradt. Aztán tegnap a Rossmannba vitt az utam és ott volt ő is a secret obsession mellett! Hoztam haza. Hát én először azt hittem, hogy ha ez az Obsessionnek a night változata, akkor valami eszméletlen erős, intenzív illatra kell számítani. Nos ez nem így van. Egy nagyon könnyed, kellemes, citrusos, édeskés illat. Főleg tavaszi, nyári illatnak mondanám. Hihetetlenül kellemes,csajos. Rajtam egyáltalán nem férfias, inkább friss, üde! Nem volt olyan illatom, amit szívesen fújtam volna most a jó időben, de ez nagyon telitalálat lett! Imádom! Most ez a kedvencem konkrétan. A tartóssággal nincs baj, bőrön valami 8 órát fent volt. Az orrom gyorsan hozzá is szokott, de mindenki más érezte. Ma is ezt fújtam magamra. Igazán hűsítő. Szuper illat. Örülök hogy ennyi év várakozás után mégis az enyém lett. Megérte!

Calvin Klein Secret Obsession

Calvin Klein Secret Obsession
2019. április 26.

2010-ben találkoztam először az anyaillattal, még külföldön. Akkor vettem is rögtön 2 üveggel. Sajnos idővel rá kellett jönnöm, hogy nem illünk össze, így tovább adtam őket. Akkor ki szerettem volna próbálni ezt és a night változatot is. Sajnos sehol sem találtam, már akkor sem. Látatlanul meg nem akartam megvenni, mivel a sima Obsession sem egy egyszerű illat. Szóval tegnap bementem a Rossmannba, és bizony ott csücsült a polcon ez a csoda, valami 6000 Ft-ért. Volt teszter is. Szóval azóta az enyém... Nekem kifejezetten tetszik. Nem olyan őrülten erős, tolakodó és tartós, mint a sima Obsession. Lényegesen lágyabb, van benne valami ami iszonyat tetszik. Valami szúrós illatjegy. Kell hozzá a hűvös idő, az biztos, de legalább már meg van az őszi illatom. Amúgy elsőre felfújva rettentően erős, pár perc múlva púderes, konkrétan néni illatom lesz, és utána kezdődik az ami nekem annyira de annyira tetszik! Tartóssága 5 óra kb bőrön, nekem. Mivel nehéz már ráakadni, nagyon örülök, hogy majdnem 10 év után végre az enyém lehet!

Ajmal Hatkora Wood

Ajmal Hatkora Wood
2019. március 12.

Jajjj a legfinomabb illat a világon, annyira egyedi és különleges! Friss, zöld, fás jegyek, viszont rajtam egyáltalán nem férfias. Uniszex illat. 1000 közül is felismerném, hihetetlenül tartós, a kabátomon több mint 1 hétig fent volt, és kísért mindenhová! Nem erőszakos, füstös vagy kirívó illat. Nagyon kifinomult, rajtam nőies. Számomra hoz egyfajta luxus érzést, ha ezt viselem. Imádom. A neroli oldalán férfinek írják, viszont a fragrantican uniszex. Én Szegeden találkoztam vele, egy kis parfümériában, ahol Ajmal és Al Haramain illatok vannak. Sose fújtam volna magamra, papíron teljesen más. De szerencsére felkerült bőrre, azóta igaz szerelem. Igazi niche számomra. Összegezve : hihetetlenül tartós, intenzív illat, 1000 közül is felismerném, nagyon egyedi. Kellemes, rajtam jól működik nőies és egyedi. Friss, fás mégis fűszeres. Minden évszakban el tudom képzelni. Az üveg baromi nagy és nehéz,de nem kell táskába dobni ugyanis annyira tartós, hogy nem igényel frissítést. Érdemes kipróbálni, főleg azoknak akik szeretik a különleges illatokat.

1 ÖSSZETEVŐ

Ozokerite Wax EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen