biusjj

Regisztráció dátuma: 2012. július 7.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. július 7.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Long 4 Lashes Szempilla Növesztő Szérum

Long 4 Lashes Szempilla Növesztő Szérum
2019. december 26.

2 hónap alatt dupla hosszúak lettek a pilláim. Látványos a változás és sokan meg is kérdezik, hogy műszempillám van-e? Imádom. Ajánlom mindenkinek, aki nem akar szempillát csináltatni de szeretné, ha szép lenne.

H&M Santalum EDP

H&M Santalum EDP
2019. november 8.

Azt kell mondjam, hogy WOW!!
Olivier Pescheux a parfümőre az illatnak és őszintén szólva valami eszméletlen! Nagyon finom, krémes, szantálos illat. Nekem picit hasonlít a JHG Sunny Side Up illatára, csak kókusz nélkül, valamint érzem benne az ISO E supert. Tartóssága kimagasló, ami azt jelenti h bőrön nekem több, mint 12 óra volt!!! Kabátomon napokig és még a hajamon másnap is érzem. Egyszerűen ez egy hihetetlen jó illat, nagyon olcsón, és Én oda meg vissza vagyok tőle, szóval rögtön 3 üveggel vettem.

Calvin Klein Obsession Night for Woman EDP

Calvin Klein Obsession Night for Woman EDP
2019. április 26.

Végre végre az enyém! A secret obsessionnél leírtam, hogy 2010 óta keresem. Látatlanul nem szerettem volna megvenni, így el is maradt. Aztán tegnap a Rossmannba vitt az utam és ott volt ő is a secret obsession mellett! Hoztam haza. Hát én először azt hittem, hogy ha ez az Obsessionnek a night változata, akkor valami eszméletlen erős, intenzív illatra kell számítani. Nos ez nem így van. Egy nagyon könnyed, kellemes, citrusos, édeskés illat. Főleg tavaszi, nyári illatnak mondanám. Hihetetlenül kellemes,csajos. Rajtam egyáltalán nem férfias, inkább friss, üde! Nem volt olyan illatom, amit szívesen fújtam volna most a jó időben, de ez nagyon telitalálat lett! Imádom! Most ez a kedvencem konkrétan. A tartóssággal nincs baj, bőrön valami 8 órát fent volt. Az orrom gyorsan hozzá is szokott, de mindenki más érezte. Ma is ezt fújtam magamra. Igazán hűsítő. Szuper illat. Örülök hogy ennyi év várakozás után mégis az enyém lett. Megérte!

1 ÖSSZETEVŐ

Ozokerite Wax EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen