biuskam

Regisztráció dátuma: 2018. április 30.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2018. április 30.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Nature Box Avokádó Szilárd Sampon

Nature Box Avokádó Szilárd Sampon
2020. szeptember 24.

Imádom! Azért vettem, mert kevesebb műanyagot szeretnék termelni és egyáltalán nem bántam meg. Szuperül habzik, az illata valami isteni, utána megvettem a szilárd tusfürdő változatot is! A 2-3. nap már zsíros hajamból normált csinált, így a zsírosabb hajra mindenképp ajánlom. Akinek kicsit szárazabb a haja/fejbőre annak lehet kicsit túl szárító hatása lehet, így ezt figyelembe kell venni. Ár-érték szempontból nagyon megéri, én már több hónapja használom. Első samponozásnál nyilván nem habzik nagyon (mint minden sampon), de másodiknál már szinte jobban habzik, mint a tubusos társai.

Alverde Krémes Highlighter

Alverde Krémes Highlighter
2020. június 10.

Kicsit kevesebb fénye van, mint azt tőle vártam, de összességében jó kis termék. Figyelni kell hogy ne szedjük vele fel a többi terméket, mert hajlamos rá sajnos. Kicsit lehetett volna melegebb árnyalatú, így néha olyan hatása van mintha kék lenne. Várni kell míg megszárad, de aztán szép finishe van

Lovely Nude Make Up Kit

Lovely Nude Make Up Kit
2020. június 10.

Nagyon jó kis paletta, szép színei vannak, megfelelően pigmentált. A benne lévő "ecset" szinte azonnal landolt a kukában, jobban örültem volna ha azt a pénzt amit arra költöttek inkább még a palettába fektetik, szerintem felesleges. Kicsit porzik, tudni kell bánni vele, illetve én bakingelni szoktam alá mert az alapozóba nagyon szépen bele tud mászni, aztán elmaszatolódni. Kezdőknek szuper lehet, ennyi pénzért meg főleg.